Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi volt ez?

Szerintetek mi volt ez?

Figyelt kérdés
A minap teliholdkor lementünk a falunk határába ( van ott egy járda ami kivezet egy bevásárló központhoz)a járda egyik oldalán szamóca van meg fák egy árokba mellettük egy vakvágány aztán tőle nem messze az igazi vágányok,a másik oldalon kukorica és napraforgó van. Na szóval lementünk szamócát szedni nővéremmel már kezdet sötétedni ő már felmászott a vakvágányra de én nem akartam mert az árok tele volt szúrós hülyeségekkel(növényekkel). Én sétáltam tovább a járdán ő pedig a vakvágányon, egyszer elkezdtem valami morgást hallani a napraforgóból elsőnek nem is ijedtem meg csak elkezdtem nézni arra a napra forgó kb 10-15 méterre volt tőlem,aztán jött is egy vonat és abba maradt a hang. De mihelyt elment a vonat újra kezdődött.Nagyon megijedtem elsőnek a tesóm nem is vett komolyan mert mindig ezzel szívatom hogy eljátszom hogy megijedek de mikor úgy szaladtam át a szúrós árkon mint a nyúl,ő is elkezdett hallgatózni és ő is hallotta elöntött az adrenalin és úgy éreztem nincs lehetetlen elkezdtünk futni fent a vak vágányon a kb 5 perces utat fél perc alatt tettük meg.Szerintetek mi lehetett az a morgása, nem olyan volt mint egy kutyáé,inkább mint a horror filmekben a 'szörnyeteg' morgása.Ma este újra lemegyünk csak egy kicsit parázok :S

2012. aug. 6. 11:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
"Kedves négyes nem nem ilyen volt morgás volt csak sokkal vadabb mint egy kutyáé." Akkor biztos egy sokkal vadabb kutya volt. Ami 100%, hogy nem farkas ember volt, mert olyan nem létezik.
2012. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
kést vigyél.fő az önvédelem.am lehet medve bár kevés van.vagy farkas.vagy csak a vonatnak valami baja volt azt az adott ki fura hangot.
2012. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Won ***** válasza:
Vaddisznó? Az is elég fura hangokat ad.
2012. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Kutya volt szerintem.

Egy kóbor és elvadult kutya, aki lehet, hogy már ki volt éhezve, -na nem rátok- de éhes volt, és ezért volt vad.

2012. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kunsági napraforgóember volt.
2012. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Won ***** válasza:
Nah lehet, hogy már ez se derül ki.
2012. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Pedomaci.
2012. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 chrishu ***** válasza:
Farkas volt vagy vaddisznó
2012. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Dede!Az bizony kutya volt!Létezik kb 200 fajta kutya és szinte mindnek más a morgása!!
2012. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Won ***** válasza:
Nah kedves kérdező! Mi a véleményed a válaszokról? Döntöttél már, mi lehetett?
2012. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!