Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi volt ez?

Szerintetek mi volt ez?

Figyelt kérdés
A minap teliholdkor lementünk a falunk határába ( van ott egy járda ami kivezet egy bevásárló központhoz)a járda egyik oldalán szamóca van meg fák egy árokba mellettük egy vakvágány aztán tőle nem messze az igazi vágányok,a másik oldalon kukorica és napraforgó van. Na szóval lementünk szamócát szedni nővéremmel már kezdet sötétedni ő már felmászott a vakvágányra de én nem akartam mert az árok tele volt szúrós hülyeségekkel(növényekkel). Én sétáltam tovább a járdán ő pedig a vakvágányon, egyszer elkezdtem valami morgást hallani a napraforgóból elsőnek nem is ijedtem meg csak elkezdtem nézni arra a napra forgó kb 10-15 méterre volt tőlem,aztán jött is egy vonat és abba maradt a hang. De mihelyt elment a vonat újra kezdődött.Nagyon megijedtem elsőnek a tesóm nem is vett komolyan mert mindig ezzel szívatom hogy eljátszom hogy megijedek de mikor úgy szaladtam át a szúrós árkon mint a nyúl,ő is elkezdett hallgatózni és ő is hallotta elöntött az adrenalin és úgy éreztem nincs lehetetlen elkezdtünk futni fent a vak vágányon a kb 5 perces utat fél perc alatt tettük meg.Szerintetek mi lehetett az a morgása, nem olyan volt mint egy kutyáé,inkább mint a horror filmekben a 'szörnyeteg' morgása.Ma este újra lemegyünk csak egy kicsit parázok :S

2012. aug. 6. 11:51
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Tegnap lementünk ott maradtunk sötétedésig nem volt semmi szerencsére :)Nem tudom mi lehetett de nagyon megijedtünk az biztos :)
2012. aug. 8. 12:27
 22/27 A kérdező kommentje:
Egyébként az volt a furcsa hogy messze volt tőlünk a napraforgó. Főleg mikor már a vakvágányon futottunk és még akkor is tisztán hallottuk :S
2012. aug. 8. 12:29
 23/27 anonim ***** válasza:
a vakvágány morgott mert ráléptetek a farkára.
2012. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem lehetett valami csöves ember morgott?

Vagy egy farmer?

2012. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
a Napraforgóember kiáltását/morgását kilométerekre is el lehet hallani. Én a helyetekbe vigyáznék, vagy legalább utánanéznék a Napraforgóembernek...
2012. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
:DDDD igen minden bizonnyal a napraforgó ember volt!Vagy a napraforgó gyermekei :D
2012. aug. 9. 22:24
 27/27 anonim válasza:

Sziasztok!

Falusi gyerekek megijednek egy kis morgástól?

Ezúton tudatom Veletek, hogy TAVASZ van, a kutyák és macskák legtöbbje ilyenkor éli ki párzási hajlamait:D Hallottatok már pl. macskát "szerelmeskedés" közben? A horrorfilmek összes szörnyikéje nem ad olyan hangot, mint egy cicus. Hiába picik, hatalmas hangjuk van.

Amúgy az is lehet, hogy valóban egy kutya vagy róka volt.

Farkasra ill. medvére nem tippelnék, azok túlságosan "vadak" ahhoz, hogy eltűrjék az ember közelségét, ha nincsenek sarokba szorítva inkább elmenekülnek, minthogy megmorogjanak.

A vaddisznó is elég félelmetes hangokat tud kiadni és nem olyan félénkek, tehát ez is lehet egy magyarázat.

Nem kell mindentől megijedni!! A vadállatok valóban tudnak veszélyesek lenni, de csak nagyon ritka esetekben támadnak.

Én sokkal jobban tartok embertársaimtól...

2013. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!