Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek anyukámmal?!

Mit kezdjek anyukámmal?!

Figyelt kérdés
Anyukámmal rettenetesen romlik a kapcsolatunk, nem tudjuk egymással megbeszélni a dolgokat, néha mégis rendben van minden és normálisan tudunk egymással beszélni. DE ez ritkább. Tegnap este viszont a barátommal a szobámban videókat néztünk youtubeon. Éjfélkor elment, de anyu kizárt, mert hogy nem megyek be (??!) csak elköszöntem tőle.. mikor bekopogtam és be akartam menni megütött és mikor a szobámba bejöttem akkoris sokat kaptam. ennek mi baja volt?! nem feküdtünk le mert a tesóm átlát a szobámba és nyitva van az ajtó és amugy sincs tervbe. csak hogy mit képzelek magamról 15 évesen.. Mi baja van neki? Utál már? Bármit teszek az neki nem tetszik.. Megbeszélni nem tudjuk a dolgokat, távolodunk..

2012. júl. 26. 11:54
 1/3 anonim válasza:

a mai szülők egy része félti a gyermekeit, ezt még megértem,de nemcsináltatok "olyat" szóval nemis láthatott meg, én nemértem ezt az egészet miért nem lehet szóval megbeszélni dolgokat miért a pofozkodás meg az erőszak jön ki a szülőkből... Talán egyrészt félt téged,nehogy tönkremenjen az életed, másrészt meg emiatt ideges lehet, de akkor sem igykell ezt lereagálnia. Édesanyád is volt fiatal, ők nem youtube-oztak, hanem bálba jártak vagy ilyesmi, megkell értenie hogy nem írányíthat. Neked is kell lenni annyi eszednek hogy hülyeségekbe nem mész bele, édesanyád meg elég ha csak figyelmeztet. nemkell egy ilyenből egyből verekedést rendeznie.. nemértem..

Tudom mondani könnyü de ennek egy beszélgetés lenne a következő része,hogy édesanyád is elmondja nyugodt körülmények közt hogy mi miért történt,és mit érez. Nameg teis kifejtenéd hogy mi az ami rosszul esett... Sok sikert ! Ha gondolod írj privátban.

2012. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Idegbeteg, sok feszültség, keserűség van benne, amit rajtad vezet le.


igazábol csak egy kis részletet ragadtál ki az életedből, így sokat nem tudok mondani így.

2012. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez a legszörnyűbb hogy a világon sok ember a feszültségét, egy másik, emberen,olyanon akin épp nemkéne, éli ki... szóval nemjó ha rajtunk csattan az ostor, és ezt utálom énis a legjobban... meg hogy pont a szülő az aki ilyeneket müvel a saját gyerekével.

Énis szembeszálltam családtagokkal,mert 1 fontosak őkis,de a párom is.és hameg nemtetszik nekik és emiatt balhéztak,hogy semmi se meg senki se jó akit én szeretnék akkor megkérdeztem tőlük ,hogy most kinek választok párt? Magamnak vagy Nektek? ... na ebből volt a mégnagyobb atomvita .. ezt csak érdekességként írtam le

2012. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!