Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam?

Szellemet láttam?

Figyelt kérdés
Egyedűl voltam északa a házban, amikor hallottam, hogy valami mozgassa az ajtót. Nem tuttam ki lehetett ezért megnéztem, de nem volt ott senki. Lefeküttem aludni, majd úgy érzem valaki áll mellettem. Oda néztem, nem volt ott senki, de hallottam, hogy valaki megint mozgassa az ajtót. Kimentem, de nem volt ott senki, csak az ajtót láttam magától mozogni. Vissza szalattam az ágyban és gyorsan elaludtam. Ez egy szellem lehetett?

2012. aug. 15. 11:05
1 2 3
 1/22 x) ***** válasza:
MozgaTJa. És egyébként huzat is simán lehetett, van a szellemeknek jobb dolguk is mint téged riogatni.
2012. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Mikor a szellem tisztíccsa az ablakot, olyankor huzat van és az mozgassa az ajtót.Ezt tapasztaltad.
2012. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De tényleg úgy éreztem valaki áll mellettem, de senki nem volt, az ajtó meg kellett valaki mozgassa, mert huzat nem volt.
2012. aug. 15. 11:37
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Akkor nincs vízszintben az ajtó, vagy huzat volt mégis. Attól mert te nem tudsz róla, még lehet huzat. Akár a rossz nyílászáró miatt is. Vagy a huzatos nyelvtan tudásod miatt.
2012. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásszörny volt, aki éjszaka belopózik az ablakon, és pirospaprikás vazelinnel megerőszakolja azokat, akik lusták voltak megtanulni írni. De azokat is gyakran elkapja, akik hülye kérdéseket tesznek fel. Esetedben ez kettős kockázat, nem tudom mit vártál. Ajánlom az erényövet éjszakára.
2012. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy jön ide a nyeltan. Ha a helyembe lettetek volna ti sem viccelnétek el. Komolyabban válaszoljatok.
2012. aug. 15. 12:53
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
A nyelvtan tanárod szelleme, meghalt a helyesírásodtól.De most komolyan, szerintem lehetett huzat, és amiért megijedtél, azért láttad az árnyat, a félelemtől, de mondhat itt bárki bármit, ha bebeszélik maguknak, és nem AKARNAK logikus választ, eldöntötték hosz szellem és ennyi, csak azt nem értem akkor miért tesznek fel ilyen kérdést...
2012. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Gyorsan elaludtál?Ha valaki ilyet tapasztal tuti nem alszik el az este!Máskor gondolt át jobban mit írogatsz!
2012. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem őt láttad véletlenül?


[link]

2012. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ő volt az, teljes egészében:)


[link]

2012. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!