Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez a lény ami...

Mi lehetett ez a lény ami haveroméknál járt?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ilyen spirituális lényekben, de ez ledöbbentett!


Tegnap előtt megbeszéltem egy barátommal, hogy a következő buli után nála alszok. Elmentünk a buliba, sütöttünk szalonnát, sörözgettünk meg tudjátok a szokásos dolgokat csináltuk amit az ember csinál egy bulin. Mikor már rengetegen ki voltak ütve Márkóval (ő a barátom akiről éppen szó van) elhatároztuk, hogy haza megyünk. Szerencsére pár utcányira lakik a buli helyszínétől ezért nem volt túl hosszú út. Mikor megérkeztünk felfaltuk az összes süteményt amit a húga készített aznap délután. Felmentünk a szobájába (padláson lakik, nagyon menő hely egyébként :D) ahol éjfél után pár perccel érdekes hangokat hallottunk. Először még nem érdekelt minket a dolog, akkor viszont már igen amikor egy kis démon szerű lény jelent meg az egyetlen ablak alatt és beszélni kezdett hozzánk. Márkó már rosszul volt akkor (nem igazán bírja az alkoholt...) de ez még jobban betett neki és elájult. Egyedül maradtam a démonnal szemben. A falak egyre melegebbek lettek a talaj már égette a talpamat. Megfogtam az első tárgyat a szobába (ami egy dvd tok volt) és neki dobtam a „démonnak”. Erre megszólalt, hogy mit képzelek magamról, miért dobálom tokkal mikor csak barátkozni jött. Mondtam neki, hogy sosem láttam még hozzá fogható lényt. Azt mondta ha van kedvünk akkor szórakozhatunk vele egy pár órát. Ránéztem Márkra és mondtam a démonszerű lénynek, hogy ez nem fog összejönni, mert a barátom rosszul van, lehet orvos kell neki. Ekkor ő odament a barátomhoz és szó szerint feltámasztotta. Márkó egyből jobban lett és miután megtudta mit akar a démonszerű lény egyből rávágta, hogy „miért is ne?” Átrepültünk egy másik univerzumba (ezt onnan tudom, hogy mondta a kis lény) ahol minden cukorkából és csokoládéból volt és leültünk egy padra ami szintén ilyen alapanyagokból készült. Ekkor mondta el nekünk a nevét (Padros). Arra a kérdésünkre azonban nem tudott válaszolni, hogy milyen lény ő maga. Azt is mondta, hogy több mint 200ezer éves és ismerte a majákat. Ő mondta nekik az ötletet, hogy hogyan csinálják meg a naptárukat, hogy később az emberiség azt higgye, hogy világvége lesz, pedig k*rvára nem lesz semmiféle világvége, mert ez egy f***ság (ezt most már biztosra tudom)! Padros később átrepített minket megint egy másik univerzumba. (ez a kedvence) ahol mindenhol láva folyt és tűz égett, de olyan hideg volt, hogy az ujjaim megdermedtek. Már Márkóval haza akartunk menni. Nagyon rosszul voltunk, de ekkor Padros mondott egy varázsigét(?) amitől a testünk hőmérséklete beállt normálisra! Ekkor máris jobban lettünk és maradni akartunk. Megmutatta a kedvenc helyeit abban a világban. Szerencsére hordok karórát így tudtam, hogy már nagyon régóta távol vagyunk az otthonunktól. Szóltam Padrosnak, hogy ideje lenne nekünk hazamenni, mert már fáradtak is voltunk meg, nehogy azt higgyék a szülők, hogy meghaltunk elraboltak stb.(egyébként 17órát voltunk már ekkor távol) de ezt a kívánságomat is könnyedén lekezelte és azt válaszolta rá, hogy nyugodjunk meg, nem lesz semmi baj, mert a mi világunkban megállt az idő! Hittünk neki. Márkónak annyira nem tetszett az az univerzum amiben voltunk ezért megkérdezte Padrost, hogy nem-e lehetne, hogy mutatna nekünk egy másik helyet. Még ki se mondta, hogy mit akar már repültünk át a féregjáraton keresztül (szerintem Padros gondolat olvasó vagy csak látta a barátomon, hogy nem tetszik neki a hely) és meg érkeztünk egy nagyon szimpatikus univerzumba! Nagyon tetszett nekünk, de csak 30 perccel később vettük észre valójában hol is vagyunk! Igen-igen...Londonban voltunk ahol éppen a nyári Olimpiai játékok zajlottak csak egy kis különbséggel. Nem emberek voltak ott hanem Reptoidok és itt is le volt állítva az idő!! (magyarul senki sem mozdult sehova) Elmentünk a Heathrow-i reptérre ahol csak is csészealjakat láttunk. Ekkor bökte nekünk oda Padros, hogy:-Na srácok, tetszik!? Mi meg tökre le voltunk fagyva már nem tudtuk, hogy mit mondjunk mit csináljunk csak bólogattunk... Nem telt el 2 perc megjelent egy másik ilyen kis démonszerű lényecske. Kicsit máshogy nézett ki mint Padros, de lehetett látni, hogy egy univerzumból származnak. Saját nyelvükön beszéltek (később kiderült, hogy Padros halálbüntetést fog kapni amiért áthozott minket pár univerzumba) aztán a nőstény eltűnt minket meg hazahozott Padros. Még ott töltötte fent a padláson hátralévő idejét velünk. Elmondta, hogy tudta, hogy mi fog rá várni és nem is érdekelte de szeretett volna örömet okozni pár embernek aki még sohasem látott ilyen dolgokat. Kaptunk tőle egy-egy kis látszólag puha viszont nagyon kemény kis mintát, hogy náluk mi van, elköszönt és csak ennyit mondott: Boldogan halok meg. És eltűnt... Sajnos azt már nem vállalta be, hogy az ö világába elmenjünk, de lehet sort kerített volna rá ha nem jön az a nőstény a rossz hírrel... Sokáig gondolkodtunk Márkóval ezen, hogy elmondjuk-e valakinek vagy sem de végül úgy döntöttünk, hogy megosztjuk a nyilvánossággal, hogy létezik ilyen!


Rengeteg mindent mondott még, de röviden szerettem volna leírni a történetet és csak a lényegesebb részleteket írtam le!



Válaszotokat előre is köszönöm!


Mielőtt képet kérnétek arról amit kaptunk ittvan: [link]



#világvége #buli #lény #démon #unverzumváltás #márkó és én #Padros
2012. aug. 18. 02:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%

Egészen jó történet, hiszen nem estetek/estél abba a hibába, hogy egyedül voltál, mert akkor jöttek volna a válaszok, hogy csak álmodtál. Mindenesetre elég gyenge kis estimese volt.


"Arra a kérdésünkre azonban nem tudott válaszolni, hogy milyen lény ő maga." Akkor mi hogyan tudnánk a kérdésedre válaszolni, ha még ő maga sem tudja, hogy milyen lény?

2012. aug. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a mi nyelvünkön nemtudta elmondani.. Nagyon furcsa nyelven beszélt azzal a társával is... Mint az Etiópiak visszafele kb. De köszönöm, hogy elolvastad!: D Abban reménykedem, hogy mással is megesett ez ami velünk és tud segíteni.
2012. aug. 18. 02:42
 3/72 anonim ***** válasza:
91%

köszi, most már legalább álmos vagyok.

na menjél aludni fiam, azt hónap ne igyá annyi szeszt!

2012. aug. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim válasza:
95%

Te jó ég! Azt hittem, csak velem történt meg ez... Eddig nem mertem róla beszélni senkinek, mert tudtam, hogy hülyének fognak nézni. Velem is hasonlóképp történt meg az eset, annyi különbséggel, hogy a lény neve Azmer volt. De nekünk nem mesélt semmit a halálbüntetésről azért, mert áthozott minket. Vajon őt is megölték?

Amikor engem átvitt egy másik helyre, hirtelen szuperhősnek éreztem magam. Tudtam mozgatni a tárgyakat, repültem egy furcsa madár rajjal, és bármit megtehettem amihez kedvem volt. De Azmer elmondott egy bűbájt, és otthon ültem, az ágyamon. Nem tudtam, hogy mi történt, azt hittem csak álom volt, de nem! Azt hittem már megőrültem, de hála az Istennek, nem csak velem történt meg ez a szokatlan dolog.

2012. aug. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim válasza:
59%
Ez most komoly? xD hiszékeny vagyok, szép kis sztori, de tényleg nemtudom higgyek-e.
2012. aug. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
63%
Nehéz beazonosítani.
2012. aug. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
94%
Legközelebb mondd meg Márkó húgának,hogy ne füves sütit süssön.
2012. aug. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tetszett :D
2012. aug. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen. Ha esetleg kipróbáltátok a varázsgombát, általában annak lehetnek hasonló hatásai, főleg a kis démonszerű lényekkel kapcsolatban.
2012. aug. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
100%
Hiába a party drog a kotla súrolót is feléleszti.
2012. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!