Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek léteznek? (Bővebben...

Citylife kérdése:

Szellemek léteznek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
tök paranormális jelenségek történnek velem,például mozog a paplanom,érzem,hogy valaki néz,mozog este az ajtó stb..

2012. aug. 19. 16:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mármint a paplan nem úgy,hogy elrepül 10 méterre O.o(hálaistennek)Csak 1-2 cm-t...
2012. aug. 19. 21:35
 12/17 anonim válasza:
Én sokáig nem hittem benne, amikor fura dolgok kezdtek el történni körülöttem... beszéltem erről egy érzővel (aki közel áll a spirituális világhoz), ő mondta, hogy vannak bizonyos emberek, akik érzékenyek a szellemvilágra, vannak, akik nem. Ha megint tapasztalsz valamit, akkor egyszerűen csak el kell küldeni a szellemet, hogy nincs itt dolga, menjen el. :)
2012. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) és csak annyit mondjak:Menj el nincs itt dolgod?
2012. aug. 25. 18:43
 14/17 anonim válasza:
elvben igen, csak határozottan :)de ez is egy elmélet, lehet mások mást mondanának :)
2012. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És ha csak érzem,hogy ittvannak? akkor is hatásosnak kéne lennie?
2012. aug. 26. 20:13
 16/17 Ábelovszki Réka válasza:
Természet feletti erők létezhetenek! Ha mozog valamid a szellem csak a figyelmedet akarja felkelteni a mennyből jönnek szoval rosszat nem akarhatnak valamire figyelmeztetni akarnak probálj kommunikálni fogadd meg a tanácsom és kérdezd meg h mit akarsz ne bánts! vagy valami ilyesmi ha szellemekkel álmotsz akkor az üzenet! :)
2012. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kedves 4-es IGAZAD VAN!!!!!!!!!!
2013. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!