Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől van az, hogy ha beszélge...

Mitől van az, hogy ha beszélgetek egy emberrel, tudom mit érez?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetek valakivel elég pár szó, lehet, hogy ő végig nevet meg vidám de én tudom, hogy pl éppen szomorú vagy mérges és általában azt is tudom, hogy miért. Pedig még sosem beszélt róla.



Vagy volt már olyan is, hogy az utcán csak simán elment előttem valaki és tudtam mit érez.


2012. aug. 21. 13:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

hat igen,vannak emberek akik hiaba mosolyognak,annyira frusztralnak neznek ki :s

ha egy kicsit is odafigyelunk a masikra akkor ezt meglatjuk...

de van aki nem is figyel a masikra...es ha 5 perc mulva megkerdezed mirol is beszelt,akkor nem is tudja mar...

De lehet hogy neked meg erzekenyebb az ilyen "erzekelo radarod" :) ami azert nem is olyan rossz....

hogy miert van ez? hat azt azert mi sem tudhatjuk :)

igy interneten keresztul azert nem olyan egyszeru,ugye?Milyen kedvem van most??? :))))

2012. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Helyileg hol vagy? Próbáljuk ki! Szívesen leszek tesztalanyod. Kíváncsi vagyok.
2012. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
96%

1. empatikus vagy

2. beszélgető partnereid egyszerűek, mint a fakockák

3. Igazából rohadtul nem látod, mi van bennük, csak szereted azt hinni, hogy átlátsz az embereken.

2012. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 x) ***** válasza:
83%
Igazából ez egyáltalán nem különleges. Mindenki látja a másikon hogyha valami baja van, csak senkit nem érdekel. Hogy honnan látod? Hát nem természetfeletti erőtől. Egyszerűen az arckifejezéséből, a szeméből, a reakcióiból. Mint mikor látod valakin hogy hazudik, csak nem olyan intenzív.
2012. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
Ezt empátiának hívják. Ha a telepátia gondolatátvitel akkor az empátia érzelemátvitel. Beleérzőképesség. Hasznos, csak kellemetlen, ha éppen valaki a haragját vagy megvetését zúdítja rád...
2012. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hat köszönöm az összes választ...bár nem mindegyiket olvastam szívesen. Nem akarok én sehonnan kitünni csak kíváncsi voltam mi lehet ez ezért tettem fel a kérdést. Nem kell nekem tesztalany meg hasonlók a kérdés nem az volt, hogy tényleg igaz-e, hanem, hogy mitől van.
2012. aug. 21. 17:29
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha valakivel beszélek és vigyorog, akkor én is tudom, hogy boldog, valami, esetleg minden jól alakult neki, és kiül a mosoly az arcára.

Ha valakinek viszont komor az arca, bánatos, és szomorúnak néz ki, tudom, hogy rosszul megy neki, valami rossz történt vele. Vagyis boldogtalan. Ehhez nem kell tehetség.


És hiába írod azt, hogy nem akarsz, jobb, különlegesebb lenni az embereknél, mert mindenki az akar lenni, és aki mást mond az hazudik! Mindenki meg akarja valahogy mutatni a másiknak, hogy ő több. Ilyenek vagyunk mi emberek.

2012. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Akosakiraly,a nevedről ítélve te sem hihetsz keveset magadról :D
2012. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz képest hogy azt mondod minden ember ki akar tűnni, elég sematikusak mostanában az emberek...mintha öntőformából kerültek volna ki. És már nem csak küllemre, de jellemre is felveszik a sablont...lehet hogy ettől akarnak különlegesek lenni, de a hatás ellentétes.
2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hát mindenki magából indul ki, ahogy mondani szokták...én nem akarok különleges lenni :)
2012. aug. 21. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!