Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik tudnak természetfeletti lényekkel kommunikálni?

Figyelt kérdés
És nem érdekelnek idétlen válaszok...köszönöm.
2012. aug. 23. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért foglalkoztat ez ennyire?
2012. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert érdekel a dolog.
2012. aug. 23. 09:46
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
"És nem érdekelnek idétlen válaszok" Attól még jönni fognak. A kérdésedre válaszolva én tudok beszélni a loúval. Az megfelel?
2012. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy attól jönni fognak? Elég baj az, hogy vannak itt olyan 11-12 évesek akik nem képesek normális választ írni. Ha már kérdezem, valószínűleg érdekel a dolog. És ha valaki hülye kérdésnek tartja, akkor ne írjon rá választ. Inkább ne érkezzen rá egyse, mint hogy legyen 10 válasz, ami mind marhaság.
2012. aug. 23. 10:01
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Hülye kérdésre hülye válasz jön, de ott az én válaszom, amire nem reagáltál. Az nem megfelelő?
2012. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 x) ***** válasza:
Igazából szerintem nem ezen a fórumon fogod megtalálni a megfelelő embert. Ide az ezo kategóriába inkább már csak trollok járnak. Meg persze írni akármit lehet, én is írhatnám hogy tudok velük kommunikálni, úgysem tudnád bizonyítani hogy nem így van. Szerintem inkább a neten vagy telefonkönyvben keresgélj ezzel foglalkozó embert (médiumok, látnokok stb) aki esetleg a közeledben él és vele vedd föl a kapcsolatot.
2012. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ez utóbbiak jelentős része is csaló.
2012. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
x) köszönöm, lehet, hogy itt tényleg nem fogok sokra menni...
2012. aug. 23. 10:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Máshol se. Ha a természet feletti lények léteznek, akkor te is tudsz velük kommunikálni, ugyanúgy mint egy "jós", ha nem léteznek akkor egy "jós" sem tud velük kommunikálni.
2012. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Én ingáztam egy időben, és az inga szinte mindent "megmondott".

Az már más kérdés, hogy nagyon nem lett jó vége.

Abba is hagytam.

Ha van is "természet feletti" világ, azzal nekünk nem szabad foglalkozni.

Jó okkal nem érzékeljük!

2012. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!