Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láthatott a barátnőm?

Mit láthatott a barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyik jó barátnőm pár hete arról mesélt nekem, hogy valami furcsát látott éjszaka.

Nem otthon, hanem egy közeli rokonnál aludt, éjjel zenét hallgatott és próbált elaludni. Egyszer észrevette, hogy a nyitott szobaajtó környékén egy fényes csík van, ami a plafontól a padlóig ér. 20-30 cm széles lehetett, de nem látta pontosan. A széleinél nem volt teljesen egyenes, mintha kisebb hullámok lettek volna ott. Nem volt áttetsző, és nem volt nagy fénye sem. Több mint valószínű, hogy nem álmodta, mert hallotta a zenét meg átölelte plüssét, amit érzékelt is. Teljesen valószerű volt.

A barátnőm hisz a spirituális dolgokban, de nincs konkrét elképzelése ezekről a dolgokról, hogy szellem/Isten/UFO/újjászületés stbstb.

Másnap reggel odaállt ahol a fényt látta, de furcsa módon nem érzékelt semmi különöset. A zenét is meghallgatta azóta párszor elalváshoz, de többet nem jelentkezett ez a különös jelenség.

Észlelteket Ti már ehhez hasonlót? Esetleg hallottatok ilyenről? Mi lehetett ez?

Trollok kíméljenek.

Köszönöm!



2012. aug. 17. 14:53
1 2 3
 1/23 x) ***** válasza:
84%
Igazából ilyenről még nem hallottam. Biztos hogy nem csak beszűrődött valahonnan a fény? Egyébként valamilyen angyalra vagy ilyesmire gondolnék először.
2012. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%

Milyen fényforrás volt a közelben?Fényforrás nélkül nincs fény sem,tehát vagy valamilyen szokványos fénycsóva volt,vagy pedig a barátnőd rosszul látta a dolgokat.

Előfordulhat,hogy csak nagyon álmos volt.Néha előfordul hogy valaki a kimerültség miatt fényeket lát.Velem is megesett már,hogy annyira elfáradtam,hogy mindent fényeb úszva láttam.

2012. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

A 'barátnő' írja a következő sorokat:

Sziasztok!

Én is azon kezdtem el gondolkodni, hogy honnan jöhet fény. Az ajtó a folyosóra nyílik, közvetlen utána pedig ott van egyik oldalon a fürdő, másikon a konyha, de ha jól láttam egyikbe sem égett a lámpa, meg a fény sem olyan szögben volt, hogy esetleg kiszűrődne onnan. Elég álmos lehettem, de ilyesmiket álmosan még sosem láttam... Amikor megpillantottam, nagyjából elszállt az álmosságom... Elkezdtem félni.. Elég sokáig ott volt a fény, folyamatosan bámultam... mozogni nem láttam.. és.. mivel nem mutatott semmi változást egy idő után kezdtem megnyugodni, aztán elaludtam. Azt, hogy mennyi ideig néztem, nem tudom... lehetett fél óra is, de lehetett csak pár perc.

2012. aug. 17. 15:25
 4/23 anonim ***** válasza:
Ablak nem volt a közelbe, ahonnan a fény jöhetett?
2012. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem, de nem is volt olyan halvány fény, hogy ablakon szűrődne be, főleg, hogy éjjel volt..
2012. aug. 17. 15:51
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem lehetett hogy egy autó ment el a ház előtt és annak a lámpafénye látszódott?A zene miatt meg nem halottad a kocsi zaját!
2012. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Yume5 válasza:

Sziasztok! Én volnék a 'barátnő', csak eddig nem voltam regisztrálva. Auto nem lehetett, egyrészt, mert a 15. emeleten voltam, másrészt meg mert annál biztosan több idő volt...

Egyébként lehetne fényes csík helyett fényes oszlopnak is hívni.

És őszintén szólva azon csodálkoztam, hogy ha az valamilyen "lény" volt, akkor miért nem volt emberi, vagy bármilyen alakja.. ?! Furcsa volt... nagyon..

2012. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Reptoidet.
2012. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi volt talán?

2012. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Annak az embernek, aki a képet küldte: Írtuk, hogy nem volt áttetsző, vagyis nem tudott átlátni rajta. (Bár én nem láttam, de így írta le nekem)
2012. aug. 18. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!