Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lépteket szoktam hallani. Ez...

Lépteket szoktam hallani. Ez milyen szellem?

Figyelt kérdés

Általában hajnali 3-4 körül mindig felkelünk mert anyám Budapestre jár piacra...olyankor én tévézni szoktam és hallani szoktam az előszobából lépteket...reflexből szinte mindig odanézek...de utána is hallom(megjegyezném hogy ők kint a teraszon szoktak kávézni-cigizni)...Viszont történt olyan is hogy éppen gépeztem és akkor is lépteket hallottam az előszobából(úgy hogy csak én voltam itthon)... és már szinte minden nap úgy érzem hogy figyelnek...

((még ezt hozzátenném hátha fontos:

Ete ha fekszek az ágyamban és nyitva van az ajtóm a szemem sarkából mindig ilyen szellem árnyékot látok...de ha odanézek egy normális árnyék...De mint mondtam ezt csak hozzá tettem hátha fontos...

((Amikor egyszer átjött a barátnőm ő is hallotta a lépéseket..



2012. aug. 24. 08:21
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

nem Ete hanem Este ^^"

bocsi a billentyűm is baszakszik egy ideje

2012. aug. 24. 08:25
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A szemed sarkából nagyon sokszor láthatsz árnyakat. Ez a perifériás látásnak tudható be. Azt jelenti, hogy a szemed sarkából is látsz dolgokat, akkor is ha a látásod egy pontra fókuszál.

A léptek pedig nem léptek, inkább recsegések, nem? Hótágulás miatt vannak.

2012. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
*hőtágulás
2012. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező. Én ugyanebben szenvedek egy ideje. Éjszaka mindig azt hallom mintha valaki csoszogna a szőnyegemen.Ilyenkor általában a fejemre húzom a takarót. Ha a fal felé fordulok akkor meg még inkább. Az az érdekes, hogy az előző házunkban is volt ilyen de ott meg az ajtó kilincsnél(!) halottam hasonlót. A mostani házunk újépitésű tehát nem kéne semmilyen paranormális dolognak jelen lennie, mégis.......
2012. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
patkány
2012. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
De nem a falból hanem mögülem hallom!!! >:( Örülnék ha nem néznének retardáltnak!
2012. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
én normális lépteket hallok :/ semmi recsegés
2012. aug. 24. 09:51
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan Te mondod azt, hogy a szemed sarkából fúrcsa árnyakat látsz, de amikor odanézel semmi különös nincs az árnyékban. Már említette valaki a peiférikus látást, ami minden látó embernél egy természetes dolog. Másképp értelmezel valamit, amit a szemed sarkából látsz (ilyen esetben az is közrejátszik, hogy mit "akarsz" látni), mint olyan tárgyakat amelyek a teljes látószögedben vannak. A léptek lehetnek a hőtágulás velejárói, annál is inkább, mert új házban vagy. Éveknek kell eltelnie, míg egy ház elhelyezkedik. Most ez, hogy mögötted hallod, egy ilyen rövig hangot, szerintem nehéz behatátolni három dimenzióban.
2012. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

békés vámpír

szerintem összekeversz a kérdezővel.

2012. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha társasház, akkor a szomszéd lépteit is hallhatod, ha épp alattatok vagy felettetek trappol.De persze lehet valami egyéb jelenség is, bár amíg csak mászkál, addig nincsen baj.
2012. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!