Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Az interneten sokat lehet olvasni az úgynevezett "angyalgömbökről." Állítólag szent vagy tiszta helyen lehet észlelni ezeket a jelenségeket. Fényképeken látható enyhén színes, kissé áttetsző gömböcskék.

Egy Római kiránduláson egy templom belsejéről 3 képet készítettem. A Római képeket a napokban nézegettük és feltűntek rajtuk rengeteg kis gömböcskék. Persze hallottam már azt az oldalát is h fényképhiba, koszos a lencse stb..

de azért szerintem mindenképpen elgondolkodtató hiszen a képek eggy templomban készültek. ja és az összes többi római képen nem lehet látni ilyesmit.

Nektek mi a véleményetek erről? Kérem, azok szerint akik úgy gondolják h hülyeség, vagy nem hisznek ilyesmikben és mondanivalójuk van, finoman fogalmazzanak!



2012. aug. 26. 19:37
1 2 3
 11/30 x) ***** válasza:
Feltöltöd a képfeltöltés.hu-ra és utána belinkeled. De egyébként szerintem is képhiba vagy fénytörés. Nem látok reális okot amiért az angyalok kis gömböcskékben jelennének meg (már ha egyáltalán léteznek és vannak olyan idióták hogy az álszent papokkal egy légtérben tartózkodnak..)
2012. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
2012. aug. 26. 21:40
 13/30 anonim ***** válasza:
Ú azok a gömbök XD Ezek tükröződő porszemek :D
2012. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
2012. aug. 26. 21:46
 15/30 A kérdező kommentje:
2012. aug. 26. 21:52
 16/30 anonim ***** válasza:
Mégsem, ez vmi tükröződés.
2012. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Angyalgömbök... azok hát... :D
2012. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Mondjuk ezek a képek a lakásomban készültek, de ettől függetlenül lehet, hogy léteznek. nem tudom.


[link]

[link]

2012. aug. 26. 22:05
 19/30 anonim ***** válasza:
9%
Igen, na ezek nem angyalok.
2012. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Kedves Abraca Amanda te már leírtad a véleményedet egyébként. láthatólag hengerled magad ezen az oldalon.

hogyha ennyire hülyeségnek tartod, és felháborodsz keresgélj máshol és adj le hülye kommenteket!! Egyébként meg tényleg nem muszáj "ezós baromságokat nézned"!

2012. aug. 26. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!