Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Manopság egyre töbször érzem...

Manopság egyre töbször érzem hogy valami meg akar? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Manopság egyre töbször érzem hogy valami meg akar szálni mintha egy lény át akarja venni a testem fölött az irányítást, nagyából ellen álok de néha néhány test részem már nem én irányítom először a telefonom akartam a földhöz csapni és kimenni este. Mostis amikor ezt írom a lábamat valami mozgatja nem értem mi ez, és bennem egyre töbször megszólal egy másik hang. Lécci segítsetek.
2012. aug. 26. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

ha tényleg igaz amit írsz mindenképpen szakértőhöz kell fordulni pl médium, átokleszedő


egyébként hány éves vagy?

2012. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A szakértő, akihez ilyen esetben fordulni kell, az egy orvos, nem átokleszedő.

Igen komoly betegségeknek van ilyen tünete. Nem a középkorban élünk, hogy átkozottnak / boszorkánynak nevezzünk.

Orvos, mihamarabb!

2012. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én tudom mi szált meg: [link]


egészen biztos ő lehetett,ismerem az ilyet

2012. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Nem médium kell, pszichiáterhez kell elmenni. Multiplex személyiséged lehet. Az én azonosságod részlegesen vagy teljesen megbomlik. A multiplex személyiség, amikor egy egyénen belül két vagy több személyiség létezik és egy időben csak az egyik határozza meg az egyén viselkedését. Nagy valószínűleg ilyen zavarod van.

Sok minden kiválthatja:

balesetek átélése

Balesetek látványa

Katasztrófák átélése

Katasztrófák látványa

Tanulási mechanizmusok szerepe

Egyszeri nagy stressz

Elhárító mechanizmusok szerepe ...

2012. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Pszichiáter kell neked nem ezotéria.
2012. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
kérdezz papot.a püspök engedélyével végezhet ördögűzést.
2012. aug. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg valamilyen mentális probléma tünete lehet... Fordulj orvoshoz! Nem viccelek, ahogy az előttem írók sem.
2012. aug. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. és egy poroblémám is van ki fejlődött bennem egy másik személyiség nem tudom hogy ez milyen betegség.
2012. aug. 27. 10:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Elég ijesztő, ahogy írod, hogy " át akarja venni az irányítást". lehet, hogy tényleg démonról van szó és az ördögűzés nem is rossz ötlet! de mindenképpen menj vele orvoshoz is, mert lehet, hogy semmi köze a démonokhoz!


Te mit gondolsz magadról? Beteg vagy, vagy megszállott?

2012. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már leírták neked, több személyiséget nevezik multiplex személyiségnek. Disszociatív identitászavarod lehet. Tünetei lehetnek: Düh, Feszültség érzése, Hangulat változékonysága,Ingerlékenység,Izgatottság,kétségbeesés, reménytelenség érzése,szenvedés érzése, Sírósság, önkontroll elvesztése, ájulásérzés, visszaemlékezés képtelensége és még sok-sok tünettel jár. Suliban tanultunk ilyenekről. De minél előbb pszichiáterhez kell menned vele, és ő csinál pár vizsgálatot és majd kiderül mi is a bajod. Neked csak is szakember tud segíteni. Remélem minél előbb felkeresel egyet.
2012. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!