Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Amikor megsemmisül a Föld, mi...

Amikor megsemmisül a Föld, mi lesz a szellemekkel, démonokkal, stb. , vagy ha kihal az emberiség, mit fognak magukkal kezdeni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 01:17
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Ejha, mennyi fajta választ olvasni itt.

Lehet ezzel viccelődni, de ha ott lennétek abban a percben, amikor a Nap majd idáig ér, akkor már nem viccelnétek.:D

De én azt gondolom, hogy akkor már úgysem itt a Földön fogunk élni, hanem egészen máshol. A technikai fejlődéseknek köszönhetően addigra (akár 150-200 év múlva is) ide-oda fogunk röpködni az univerzumban újabb életek és lakható bolygók után kutatva, ha addigra ki nem végezzük egymást, vagy nem történik valami be nem látható globális szintű katasztrófa. Mindenesetre 5 millió év múlva, ire a Föld megsemmisül, mi már rég máshol leszünk....akár több millió fényévnyire.

2012. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Én szerintem mi magunk az emberiség fogja a Földet elpusztítani,mert sok olyan dolog van amivel a környezetünket szennyezük,másrészt meg ha a nap 5 milliárd év múlva elég addigra mi már régen nemleszünk. :(
2012. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

szellemek, démonok :,D jajj kérlek

megszűnsz létezni

csak gondolj bele abba hogy SOHA többé nem fogsz gondolkozni élni lélegezni, létezni

Ezt a szellemes dolgot azért találtuk ki mi emberek, mert nem tudunk beletörődni abba a ténybe hogy nem fogunk soha többé létezni.

2012. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

Nagy Ákoskának.

A Földet nem tudja az ember elpusztítani, legfeljebb az ember tudja saját magát. A Föld ha "akarja" úgy leráz magáról bennünket, mint kutya a bolhát. Az a baj, hogy az ember csak emberi léptékekben tud gondolkodni(néhány száz, esetleg ezer évben viszont ), a Föld viszont évmilliókban, vagy milliárdokban. Egyszerű példa:nézz meg egy pár éve elhagyatott házat, a természet teljesen átveszi a hatalmat rajta. Az apró magokat elfújja a szél és a ház tövében platán fog kinőni, aminek a gyökere ledönti a házat akár néhány évtized alatt is. Ha pedig évmilliókban gondolkodunk a föld minden sebet begyógyít önmagán.

Ami a szellemeket és démonokat illeti, azokat pedig az ember találta ki a megmagyarázhatatlan dolgai megértésére.

Könnyű belátni ha az ősember mellé bebacott a villám, akkor rögtön valami felsőbbrendű lényt vélhetett benne, mivel nem tudta, nem értette a az egész jelenség okát.

Ha én ősember lettem volna én is rögtön feláldoztam volna valamit a szellemeknek...mondjuk az anyósomat;)

2012. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14-nek: "úgy leráz magáról bennünket, mint kutya a bolhát"

Sajnos az én kutyáim nem ilyen ügyesek. Sokszor még a bolhaűző por sem segít rögtön...

GAIA (Föld-anyó) védi a birtokát, de nem egyszerű a dolga. Az emberiség már feszíti a tudás-korlátait: az első atomrobbantásnál sem tartották nullának a Föld teljes láncreakcióba lépésének lehetőségét. Mégis megnyomták a piros gombot...

Bizonyos kísérletek környezetében megnövekedett UFO tevékenységet tapasztalnak. Ennek oka, hogy a kozmoszban a Földnek, de még a Holdnak is fontos szerep "osztódott" ki. Az égitestek egyensúlyi állapota felbomlana, ha a Föld megsemmisülne, pl. átalakulna nem materiális energiává. Ezt mindenáron meg fogják akadályozni.

A lelkek nem semmisülnek meg, a tudás, mint mentális energia beleolvad a globális tudati energia halmazába, s mint ilyennek, örökké nyoma marad minden egyes élőlény létezésének...

2012. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mielőtt megsemmisülne a föld majd mindegyik szellem elmegy Londonba a Mágiaügyi Minisztériumba a Halál Kamrájába és átmennek a fátyol alatt ahol Sirius Black eltűnt.

Persze előfodulhat, hogy nem ezt fogják tenni, mert éppen nem érnek rá, vagy nem léteznek.

2012. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor leveszik a rengetek pici lyukkal átszőtt hatalmas pokrócot az égről, és mindent megvilágosodik. Most azzal vakítanak, hogy azok ott milliárdnyi csillag, depedig neeeem..... :-) :-) :-)
2012. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A világ nem csak a Földből áll, másik bolygón is ujjá lehet születni akár.


Van aki bibliát olvas, van aki a buddhista világnézettel, eléméletekkel, hittel, elképzelésekkel magyarázza a továbbot.

2012. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

A szellemek, és démonok másik dimenzióban vannak. Az amit mi valóságnak tapasztalunk, a fizikai világ, az az univerzum 4%-a. Ezt tudósok számolták ki. A többi mind rezgés. És ha egy kis atom fizikát nézünk, akkor a beton oszlopon belül, az atomok körül, az elektronok össze vissza cikáznak, azaz rezeg. Az egész oszlop rezeg, hiába tűnik szilárdnak. Mi is rezgünk. Véleményem szerint, minél jobban rezeg valami, annál könnyebb, és légneműbb. A démonok és a szellemek a mi fizikai valóságunk, és egy emelkedettebb dimenzió határában mozognak. Se ide, se oda nem tartoznak. Sajnos a föld az átjáró. Ez pont olyan rezgésű, ahova mind a két irányból le lehet jönni.

A szellemek személyhez, vagy helyhez, tárgyhoz kapcsolódnak. Ha megszűnik a hely, akkor rendszerint nincs tovább értelme maradniuk, és tovább lépnek. Azaz, ha megsemmisül a föld, egy magasabb rezgésű helyre kerülnek, esetleg másik bolygóra. Nagy ez az univerzum. A démonokra nincs ötletem, de szerintem azok is keresnek egy másik bolygót. Ahol a szellemek, és démonok élnek, szerintem nincs fizikai korlát.

Amúgy egy darabig mindenki szellem lesz, majd valószínűleg újraszületik. De akár másik bolygón is elképzelhető.

Az emberiség meg ki fog halni, nyugodj meg. :) Mivel folyamatosan cserélődik a DNS, nem maradunk meg ebben a formánkban. Azaz, más fajjá válunk. Csak nézzük meg a mostani embertípusokat. Afrikai, ázsiai, európai...stb. Ha nem írtjuk ki egymást. :)

2012. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hú, de vicces voltál most, utolsó, alig bírom elhinni. Cirkuszban lenne a helyed bohócként, tuti nagy sikert aratnál, köcsög...
2012. szept. 4. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!