Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most ezt csak énképzelem be? 16/L

Most ezt csak énképzelem be? 16/L

Figyelt kérdés
Unokatesóm mindig is horrorfilm fan volt. És állandóan 5 éves koromóta azt nézette meg velem. Egy kicsit féltem. De már aanyira nem. Akkor is a szellemektől féltem a filmekben. Kb. olyan 4 éve kezdődött. Nagy házban lakunk és mikor a szüleim elmentek dolgozni akkor egyedül maradtam. Hajnali 4kor mentek el. Féltem. És akkor mikor egyedül voltam különös zajokat halottam a padlásról. Egy macskára tippeltem vagy ilyesmire. De egyre furább lett minden mozogni kezdett a lámpa, a képek a falon, a falban halottam valamit. Sokszor bekapcsolodott a talom magátol és a tv is.Aztán elköltöztünk egy mégnagyobb házba. És ott még felújítások voltak. Messzebb van a szobám a másiktól mind eddig. Sokszor mikor lefeküdtem aludni suttogást hallottam és ugy éreztem mitha lennének körülöttem, és mintha valaki fogná a lábamat. Télen amikor még sötét van amikor felszoktam kelni és egyedül vagyok beszoktam hívni a kutyámat, mert nagyon félek. És volt egyszer olyan, hogy a kutyám( nem iyledős fajta) megállt egyhelyben és elkezdett félni aztán ugatni kezdte a falat. És utána nemtom milehetett az egy nagyon iylesztő és hangos hangot hallottam. Nagyon félek. Kérlek ne nézzetek hülyének. Ez mind igaz volt amit leírtam.
2012. aug. 29. 12:13
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem viccelek arra éberetünk meg, hogy mozog a lámpa. De azt arra fogtam, hoyg biztos egy egér rágta fent a padláson a szinort vagy ilyesmi.
2012. aug. 29. 12:42
 12/31 anonim ***** válasza:
20%
Vannak kisebb földrengések, amiket az ember nem érzékel, lehet amiatt mozogtak, de ami 100%, hogy szellemek nem léteznek.
2012. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Hát a földrengésre nem is gondoltam.
2012. aug. 29. 12:46
 14/31 anonim válasza:
Hát foggalmam sincs mit lehetne ilyenkor tenni.. Én muterrommal lakom és kb 2 éve kb este 11 kor valaki/ valami belerugott?? az ajtómba ami csukva volt. ( nem huzat meg ilyenek.. Dög meleg volt szél se volt) aztan kimentem muteromat megnezni és aludt. Hogy ez mi lehetett mai napig nem tudom
2012. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

1 válaszoló vagyok.


Az is segíthet ha beszélsz hozzájuk vagy rájuk szólsz velem is volt már ilyen és ez segített a legjobban! (Ja és félreértés ne essék én tényleg komolyan beszélek!!!)

2012. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
32%

9-es.


Honnan veszed, hogy nem látom a lelkeket? :) Attól még, hogy te nem rendelkezel ilyen .... hogy is mondjam, "képességgel", nem kell mást leszólni, oké? Egyébként is, mit keresnek itt olyanok, akik nem hisznek a szellemvilágban? Nézzetek a monitorotok jobb sarkába. Oda, ni! Láttok ott egy kis piros X-et? :) Na, azt nyomjátok már meg. :)


Kedves, magát mulatságosnak találó emberke! (6-os azt hiszem) :) Jó, oké-oké, nagyon vicces volt a focis kis "regényed", jót röhögtünk rajta. Elérted a célod, mehetsz is tovább ökörködni. De nem aj, a legtöbb 14 éves ilyen. Majd kinövöd. :)


Puszi nektek! :)

2012. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Kérdezö, ez annyira kamu, hogy még említésre se lenne méltó. Máskor találj már ki valamit kevésbé agyonhasznált sztorit... Mondjuk azt, hogy elkezdett kavarogni a föld a kertben és mutáns csontvázak másztak ki, hogy megöljenek vagy valami...
2012. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nagyon nem érdekel, hogy te ezt nem hiszed el!!! És ez igaz amit leírtam.
2012. aug. 29. 13:58
 19/31 anonim ***** válasza:

17-es, Ez már annyira gáz, hogy még mindig itt vagytok, de hülyeségnek találjátok az egészet.


Na, egye-fene, neked is küldök egy nagy cuppanós puszit. :)


Kérdező: abszolút ne törődj velük! :)

2012. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Kérdező akármi is volt az a 16os válaszolóval ne törődj mert most szabadult a diliházból :D
2012. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!