Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most ezt csak énképzelem be? 16/L

Most ezt csak énképzelem be? 16/L

Figyelt kérdés
Unokatesóm mindig is horrorfilm fan volt. És állandóan 5 éves koromóta azt nézette meg velem. Egy kicsit féltem. De már aanyira nem. Akkor is a szellemektől féltem a filmekben. Kb. olyan 4 éve kezdődött. Nagy házban lakunk és mikor a szüleim elmentek dolgozni akkor egyedül maradtam. Hajnali 4kor mentek el. Féltem. És akkor mikor egyedül voltam különös zajokat halottam a padlásról. Egy macskára tippeltem vagy ilyesmire. De egyre furább lett minden mozogni kezdett a lámpa, a képek a falon, a falban halottam valamit. Sokszor bekapcsolodott a talom magátol és a tv is.Aztán elköltöztünk egy mégnagyobb házba. És ott még felújítások voltak. Messzebb van a szobám a másiktól mind eddig. Sokszor mikor lefeküdtem aludni suttogást hallottam és ugy éreztem mitha lennének körülöttem, és mintha valaki fogná a lábamat. Télen amikor még sötét van amikor felszoktam kelni és egyedül vagyok beszoktam hívni a kutyámat, mert nagyon félek. És volt egyszer olyan, hogy a kutyám( nem iyledős fajta) megállt egyhelyben és elkezdett félni aztán ugatni kezdte a falat. És utána nemtom milehetett az egy nagyon iylesztő és hangos hangot hallottam. Nagyon félek. Kérlek ne nézzetek hülyének. Ez mind igaz volt amit leírtam.
2012. aug. 29. 12:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem csak beképzeled, bár az is könnyen megeshet, szerintem inkább próbáld meg elvonni róla a figyelmed valahogy és úgy akár beképzeled akár nem abba marad figyelmedbe ajánlanám az agykontroll azzal sokat javíthatsz a dolgon, vagy elalvásig hallgass zenét vagy aludj el úgy, hogy megy a tv-d hidd el sokat segít mert úgy nem érzed magad egyedül.
2012. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
És fura modon eltünnek néha dolgok is. És sok idő múlva találom meg őket, ott ahol nem is tartom őket.
2012. aug. 29. 12:21
 3/31 anonim ***** válasza:
39%
En egyáltalán nem nézlek hülyének . Szerintem ebből valami valós valamit hozzáképzelsz
2012. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Elképzelhető, hogy vannak nálad (veled?) szellemek/lelkek. Kérd meg őket szépen, hogy keressenek másik helyet maguknak, mert te félsz tőlük. :) És nyugi, bántani nem tudnak. :)
2012. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

4-es vagyok. Nálam is vannak szellemek amúgy, látom is őket, sőt, a hullaház és a kórház 10 méterre van tőlünk. Szóval gondolhatod. :-) Ha engem eddig nem bántottak, téged se fognak. :D :)


Minden jót!

2012. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Turbo0111 ***** válasza:
55%
nyugi nálunk is vannak szellemek én szoktam velük focizni,kártyázni,az okosabbakat megtanítottam netezni.Van amelyik már facebookot is csinált magának.És ha szépen meg kérem őket be is vásárolnak nekem.Csak annyi a hátránya hogy reggel sokat kell várni a fürdőszobára mert sokat elidőznek ott.
2012. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Turbo0111 ***** válasza:
xd :D
2012. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Miylen "szerencsés" helyen laksz. Tőlünk sincs messze mind a 2 temető, pedig falun lakok. Nálunk kb.100 méterre van az egyik temető a másik pedig kicsit messzebb. Elöttünk, melletünk és mögöttünk elhagyatottminden, régi házak vannak ott. És majdnem elöttünk van egy erdő és ott van egy templom. Háát egy kicsit rémisztő.
2012. aug. 29. 12:40
 9/31 anonim ***** válasza:
" De egyre furább lett minden mozogni kezdett a lámpa, a képek a falon" Ez már nagyon mese. Amúgy szellemek nem léteznek, az előző sem látja őket csak viccel. Az összes természet feletti lény közül ezeknek van a legkevesebb esélyük a létezésre.
2012. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ha az én szellemeim is ilyenek....:D
2012. aug. 29. 12:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!