Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most ezt csak énképzelem be? 16/L

Most ezt csak énképzelem be? 16/L

Figyelt kérdés
Unokatesóm mindig is horrorfilm fan volt. És állandóan 5 éves koromóta azt nézette meg velem. Egy kicsit féltem. De már aanyira nem. Akkor is a szellemektől féltem a filmekben. Kb. olyan 4 éve kezdődött. Nagy házban lakunk és mikor a szüleim elmentek dolgozni akkor egyedül maradtam. Hajnali 4kor mentek el. Féltem. És akkor mikor egyedül voltam különös zajokat halottam a padlásról. Egy macskára tippeltem vagy ilyesmire. De egyre furább lett minden mozogni kezdett a lámpa, a képek a falon, a falban halottam valamit. Sokszor bekapcsolodott a talom magátol és a tv is.Aztán elköltöztünk egy mégnagyobb házba. És ott még felújítások voltak. Messzebb van a szobám a másiktól mind eddig. Sokszor mikor lefeküdtem aludni suttogást hallottam és ugy éreztem mitha lennének körülöttem, és mintha valaki fogná a lábamat. Télen amikor még sötét van amikor felszoktam kelni és egyedül vagyok beszoktam hívni a kutyámat, mert nagyon félek. És volt egyszer olyan, hogy a kutyám( nem iyledős fajta) megállt egyhelyben és elkezdett félni aztán ugatni kezdte a falat. És utána nemtom milehetett az egy nagyon iylesztő és hangos hangot hallottam. Nagyon félek. Kérlek ne nézzetek hülyének. Ez mind igaz volt amit leírtam.
2012. aug. 29. 12:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mivel 16l vagy ezért tuti beképzeled.
2012. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
én is olyan vagyok mint te:DDD ha nincs oldva a Tv akkor nem merek elaludni a szobámba, mert félek hogy ha le oltom elkap valami Démon,Szellem szerűség:( azért vagyok ilyen mert régebben A mamám meghalt a lakásunkban:( és elég sokszor járt vissza a lelke nem volt megnyugodva szinte minden nap le esett valami tárgy a helyéről, és volt olyan mikor rezgett a Szemetes, csak úgy magától mikor gyertyát gyújtottunk Halottak napján, :-( meg mikor az anyukám meg igérte hogy kimegy hozzá a temetőbe születés napján, de mégsem ment el és egy éjszaka arra keltünk hogy össze vissza dörömböl a fal, gondolom azért mert haragudott szóval szellemek tényleg léteznek Aki nem Hisz bennük remélem egyszer megtapasztalják amit én.
2012. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
jah és a előttem lévő válaszolónak, mért képzelné be? én is 16 vagyok még sem képzeltem be a mamám visszajárását.
2012. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 walk w1th mee ***** válasza:
:D jó kis kamu történet,remek horror filmet lehetne ebből forgatni..
2012. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok


"én is 16 vagyok még sem képzeltem be"


Ha te ezt mondod magadról akkor biztosan így is van.

2012. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
szólj rá, hogy hagyja abba, és talán békén hagy. nálam egyik nap délutántól hajnalig óránként párszor zörgött 2-3 másodpercig a zacskó, ami az éjjeli szekrényemen van, és már hajnalban nem bírtam tovább elviselni, majdnem ordibáltam már, hogy hagyja már abba, mert idegesítő, és azóta nem zörög :D
2012. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ó, hogyne, persze, most szabadultam a diliházból (16-os vagyok).

Te meg nyilván a nyolcadik osztályból. :)

2012. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Szüleid miket szoktak látni?
2012. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Ők is látták, hoyg mozog a lámpa és valami mozog a falban.
2012. aug. 31. 18:09
 30/31 anonim ***** válasza:
Egyfélét szív a család :D
2012. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!