Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti találkoztatok már ilyen...

Ti találkoztatok már ilyen lénnyel?

Figyelt kérdés
"Én Székesfehérváron lakom, azon belül feketehegyen, ami egy kis külváros és vannak itt erdők meg rétek, domboldalak stb.. egyszóval ahol lehet lazítani. Körülbelül egy éve történt nyáron, hogy este nagyon berágtam a családomra és elindultam sétálni. egy réten mentem keresztül egy domboldal mellett. Telihold volt ezért a domboldal tökéletesen kirajzolódott, amikor hirtelen megláttam egy kb. 3 méteres iszonyatosan vékony embert átfutni egyik bokortól a másikhoz. Ez nem csak a képzelőerőm volt, mert annyira megijedtem, hogy hirtelen nem tudtam mozdulni és összeestem meg lezsibbadt mindenem. Utána nagy nehezen elindultam haza alig bírtam mozogni és végig éreztem a hátamon egy szúrós tekintetet és nem mertem hátranézni. Elkapott egy sírógörcs még soha nem láttam ennyire valósághű természetfeletti dolgot. Ha tudtam volna, hogy mások is látták tuti előbb beírom. Nem is mertem mondani senkinek, mert annyira hihetetlen az egész. nem láttam se az arcát se azt hogy szőrös volt e... csak annyit hogy nagyon magas és hosszúak voltak a kezei leértek a térdéig kb....én már nem emlékszem h hogy mentem haza annyira lesokkolt mert emlékszem h amikor megláttam kisebb sokkot kaptam és arra gondoltam h nem tudok felállni és hazamenni"
2012. szept. 1. 18:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
De unalmas a rake, senki nem hisz szegényben :(
2012. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ez a fanyüvö volt. De a méretét kicsit eltúloztad, magas de azért nincs 3 méter.
2012. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem inkább ilyen slenderman sztori? A rake mintha alacsonyabb és görnyedtebb lenne, nem? Egyikben sem hiszek, csak a leírás inkább a slenderman-re illik.
2012. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondod mintha valaki tudná mekkora egy kifejlett fanyűvő. Nőhet az 3 méteresre is, ha úgy akarja. Te döntöd el? Én döntöm el? Ki dönti el? Mert aki igen, az!
2012. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Ez a slendermanre hasonlít a leírás alapján. Viszont ugyan olyan baromság mint a rake.
2012. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Az dönti el, aki éppen elképzeli, mert csak a képzeletünkben él.
2012. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Slendi! Hát megtaláltalak! Már mindenhol kerestem, köszi hogy segítettél megtalálni!
2012. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
B.szki, én h.lye meg azt hittem, hogy nem látott meg senki azon az éjszakán... Rossz ötlet volt pucéran a szabadban futkosni...
2012. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja örülj hogy seggbe nem raktak..

hímribanc :D

2012. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
18%
Vérfarkas volt, az amelyik képes felvenni azt az alakot amit láttál, megnőhet ekkorára.. Nem ölnek embert, de a te esetedben megtehette volna.
2012. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!