Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik a jelei, ha szellemek...

Mik a jelei, ha szellemek vannak a házban, és rám vannak tapadva? Hogy lehet elűzni őket?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha lennének mellettem, mögöttem, figyelnének, ijesztgetnek, félek magamba, zajokat hallok, és látom is a szellemeket a szobákban!

2012. szept. 4. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Hozzátapadhat a szellem az aurádhoz, vagy a csakráidhoz. Innen kéne leválasztani őket, ha hozzádtapadt. Akár bármilyen egészségügyi gondot okozhat, pl. egyszerű betegségektől kezdve rákot is okozhat, de bármit. Pl. halláskárosodás, vagy szemproblémák (látásromlás). Ha a házban van szellem akkor azt a tüneteket tapasztalod, amit leírtál. Ha a kérdés nem hamis, akkor keress rá az interneten Kovács- Magyar Andrásra akinek a csapata majd tud segíteni, hogyha kihívod őket.
2012. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Igyál kevesebbet és hip-hop...el is tűnnek...ki hitte volna hogy ilyen egyszerű?:P
2012. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Dobd rájuk a ceccát.
2012. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem drogozok, csak sima mentolos cigit szívok
2012. szept. 4. 20:58
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja, és nem is fogyasztok alkoholt, de mikor ezt írtam, akkor is hallottam a szellemet
2012. szept. 4. 20:59
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hogy a szellemek kényszerítettek arra hogy írd meg ezt a kérdést! Át vették feletted az irányítást, én pedig szellemekkel nem beszélek.
2012. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
van macskád? ha nincs szerezz egyet, akár kölcsönbe is jó.
2012. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Milyen pofátlan vagy már kérdezö.... ha hallod és látod öket, akkor mi a fenéért akarod egyböl elüzni öket?!


Inkább kérdeznéd meg mi bajuk, kínáld meg öket egy kis húslevessel, pörkölttel.


Csak aztán vigyázz le ne egyék magukat a pörkölttel, mert azt a foltot ki kell mosni a lepedöjükböl, mielött megszárad.

2012. szept. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Főleg ha vörösboros a pörkölt, na akkor aztán lehet új lepedőt keresni.

De a kérdést nem értem. Azt kérdezed h mik a jelei a szellemeknek, de közben látod őket... akkor miért kérdezed a jeleit? Ja mert kamulsz..leesett:D

2012. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha be is szárad a folt, a Wanish jó rá :D
2012. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!