Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Angyalok segítségül hívása?

Nócikaa kérdése:

Angyalok segítségül hívása?

Figyelt kérdés

HA van egy problémám amit úgy érzek hogy egyedül már nem tudok megoldani, azt halottam az angyalok segíthetnek(már aki hisz benne) Hogyan tudnám felvenni az angyalokkal a kapcsolatot? Kérlek írjátok le nekem :/

Aki nem hisz benne, az kérem ne írjon... mert csak illúzióromboló...


2012. szept. 7. 18:42
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Ez nem így megy,sajnos :( Hinned kell és nem egy 'angyal' fog megjelenni neked.Hanem ha szilárdan hiszel megerősítik a lelked!
2012. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 chrishu ***** válasza:
18%

Angyalt nem tudsz de a démonok is segítenek! Leírom lépésről lépésre!

1Megveszed/letöltöd a World of Warcraft nevű játékot

2Kezdesz egy walockot

Eleinte gyenga démonokat idézhetsz majd meg de minél erősebb vagy annál erősebb a démon is

2012. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg de nem vagyok kocka:D te meg nem vagy humorista... és nem is leszel:D Életembe nem játszottam wow-al meg ilyen behúzós játékokkal
2012. szept. 7. 19:04
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Csukd be a szemed és mond, hogy: 'Ha van itt bármiféle angyal, kérem segítsen nekem.'

Ennél többet kétlem, hogy tehetsz, ha tényleg olyan problémád van, amit csak a természet fölötti lények tudnának megoldani. Egyesek hitvilága szerint ezek a 'lények' mindenhol ott vannak és mindenkit hallanak. Ez alapján könnyű felkeresni őket.

- egy szkeptikus -

2012. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb, ha az őrangyalodat kéred meg. (ne jöjjön senki azzal, hogy nincs, mert mindenkinek van)

Egyszerűen magadban vagy hangosan kérd meg, hogy "őrangyalom, segíts ebben meg ebben", segíteni fog. Persze nem úgy, hogy fogja magát és kitakarítja a lakást, de valamilyen segítséget biztos fogsz kapni. A legapróbbat is köszönd meg.

2012. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%

Süti és tej a kandalló mellé...jah bocs, az a Mikulás. Akkor nemtudom.


23N

2012. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
15%
Jelöld be a facebookon!
2012. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

A munkám során bűnügyekkel találkozom....gondolod, hogy az áldozatok végső elkeseredettségükben nem kérték valamilyen isten vagy angyal segítségét?

Amikor a leginkább kétségbe vagy esve...nem lesz ott senki. Nem lesz ott isten, nem lesz ott angyal. Nem fognak hallani, nem fognak hozzád beszélni, nem fognak megnyugtatni.

Csak magadra számíthatsz.

2012. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Egyszerű kéred az arkangyalok segítséget mondjuk.


Csak akkor segítenek ha engedélyt azt rá.


Azt jöhetnek olyan véletlen "események" amit ők alakitottak ki.

Csak sokan nem veszik észre, hogy az a véletlen a kérés része...


De nem utolsó pillanatban kell kérni. Mindennap bármikor lehet segítséget kérni. Aztán figyelni kell az útmutatást és a "véletleneket"

2012. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ja értem. Ez biztosan vigasztalja azt a mintegy egymilliárd embert, aki például éhezik. Meg a többieket, akiket vernek, erőszakolnak, vagy valamilyen betegségük van.


Nézz már körül ember....nézz körül a világban, és utána mondd ugyanezt....

2012. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!