Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Angyalok segítségül hívása?

Nócikaa kérdése:

Angyalok segítségül hívása?

Figyelt kérdés

HA van egy problémám amit úgy érzek hogy egyedül már nem tudok megoldani, azt halottam az angyalok segíthetnek(már aki hisz benne) Hogyan tudnám felvenni az angyalokkal a kapcsolatot? Kérlek írjátok le nekem :/

Aki nem hisz benne, az kérem ne írjon... mert csak illúzióromboló...


2012. szept. 7. 18:42
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Szerintem akkor először is gondolkodj el azon miért nem megy? mi lehet a baj? csalódás ért? vagy olyasmi amit nehezen tudtál feldolgozni? Sokszor túl sok rossz tapasztalat is "lehúzhat", rombolja az önbecsülésünket, hitünket. Fontos, hogy szembenézzünk félelmeinkkel, hibáinkkal, hogy elengedhessük őket. Így egyre jobban képesek leszünk megnyílni. A bizalomhiány, és a félelem az ami a legjobban akadályoz abban hogy teljesen megnyíljunk.
2012. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Mindig hangosan kell kérned és meg lásd segíteni fognak, lehet csak hosszabb- rövidebb idő múlva, de segítenek!

Nekem már nagyon sokszor segítettek és erőt adtak!

2013. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Pusztán gondolattal nem lehet segítséget kérni tőlük?Engem nagyon érdekel ez a téma,eddig ezzel nem foglalkoztam de elkezdett érdekelni
2020. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!