Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Angyalok segítségül hívása?

Nócikaa kérdése:

Angyalok segítségül hívása?

Figyelt kérdés

HA van egy problémám amit úgy érzek hogy egyedül már nem tudok megoldani, azt halottam az angyalok segíthetnek(már aki hisz benne) Hogyan tudnám felvenni az angyalokkal a kapcsolatot? Kérlek írjátok le nekem :/

Aki nem hisz benne, az kérem ne írjon... mert csak illúzióromboló...


2012. szept. 7. 18:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A embernek szabad akarata van és ha nem veszi észre a segitséget és nem akarja, hogy segitsék, akkor az a saját felelősége.


És ha állandóan negativan gondolkodik és érez az ember akkor a vonzás törvénye alapján saját magát szivatja. ennyi.

2012. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Pozitívan kell gondolkodni és érezni, elfogadni a segítséget és oda figyelni minden részletre.


Erre sokan nem képesek.

2012. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Nem az angyalok a hibás, ha olyan sok ember szenved és nem tud kilábalni a "problémákból"


Kedves Kérdező :) Bármikor kérheted az angyalok segítségét. Most, ebben a pillanatban is ott van melletted az őrangyalod, és addig amíg nem kéred őt, amíg nem adsz engedélyt nem tud segíteni. Kérj segítséget, vígaszt, védelmet... bármit. De amikor kérsz, utána mindenképp figyelj oda, hisz bármilyen módon érkezhet a segítség.

Például: Érkezhet az angyali segítség egy hirtelen jött, új ötletként. Egyszer csak bevillan és érzed, hogy igen, ez lesz a megoldás. Vagy erős megérzésed is lehet, arról, hogy mit kell tenned. Jöhet úgy is, hogy egy idegen emberrel találkozol, és pont ő ad neked ötletet valamilyen formában. Esetleg hirtelen új lehetőség nyílik meg előtted. Nagyon figyelj oda, bármilyen jelet kaphatsz tőlük. A legfontosabb az az, hogy nyílj meg az angyalok előtt. Nyisd meg a szíved.Fogadd el a segítségüket, a szeretetüket. Nyugodtan mondj el nekik mindent, ők meghallgatják. Nem kell ehhez külön szertartás, vagy külön vallást gyakorolnod. Egyszerű az egész. Ülj le egy nyugodt helyre, nyisd meg a szíved, mond el nekik amit csak szeretnél, és KÉRJ segítséget, útmutatást. Utána pedig figyelj és tartsd nyitva a szíved a befogadásra. :)


Olvasd el ezeket a cikkeket:

- Hogyan lépj kapcsolatba az őrangyaloddal: [link]


-Az angyalok üzenete:

[link]

2012. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Bieen-től és a hasonlóktól kérdezném, képes vagy-e reálisan gondolkodni?


Valaki végigszenvedi az életét, az őrangyala meg ott ücsörög, és várja, hogy engedélyt adjon. Persze engedélyt nem tud adni, mert esélye sincs ilyesmiken gondolkodni.


Úgy gondolom, szándékosan nem vesztek tudomást a világ rosszabbik részéről. Én nem kétlem, hogy ti ebben hisztek. Tegyük fel, még halljátok is őket, és segítenek nektek. Ti miért vagytok kivételek?


Mi van a többi emberrel, akiknek nincs meg ehhez a képessége? Elintézitek azzal, hogy "a ti bajotok" - legalábbis az érvetek tartalma röviden ez.

2012. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Minden embernek megvan ehez a képessége. Nincsenek kivételek. Mindenki ugyanúgy képes kommunikálni az angyalokkal, mindenki ugyanúgy képes meggyógyítani magát.

Csak a magam nevében beszélhetek most, én nem szoktam elintézni annyival, hogy a "ti bajotok" sőt. Ha valakinek bármilyen segítségre van szüksége, segítek ahogy csak tudok. Akár egy kedves, biztató szóval is. Mert azt szeretném, ha mindenki, ismétlem MINDENKI felfedezné önmagát, azt amire valójában képes. Mindenki különleges, akármilyen helyzetben él, vagy nőtt fel. És akármilyen elveszettnek, vagy betegnek gondolja magát, mindig van kiút, mindig megvan az esélye rá, hogy meggyógyuljon, hogy helyre jöjjön. Mindig megvan a lehetősége arra, hogy beszélhessen az angyalokkal is. :)

Én megértem, ha olykor nehéz, és kilátástalannak tűnik egy-egy élethelyzet. Sok mindent éltem át magam is. Volt, hogy magányosan. Nem vagyok kivételes ember, nincsenek külön képességeim, csak olyanok amik minden embernek. Megtanultam beszélni az angyalokkal, megtanultam figyelni a természetre, a jelekre. Megtanultam meggyógyítani önmagamat. És segíteni szeretnék másokon. azt szeretném, ha ezt mindenki felfedezné, hogy mekkora erő rejlik mindenkiben és mindenben. Benned is.

2012. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Bieen: kb. 6 ezer éve létezik írott történelem.

Azóta eljutottunk odáig, hogy atomokat szedünk szét, milliomod másodperceket mérünk. Pedig ezek sokkal nehezebben elérhető dolgok, mint amiket te írsz.


Az emberek viszont szellemileg ugyanott vannak, ösztönök irányítják őket, szegénység, betegség és bűnözés ugyanúgy a mindennapjaik része, mint régen.


Hidd el, ha mindenki képes lenne rá, akkor a legtöbben meg is találnák, de nem ez a helyzet.


Ha a fenti objektív érv nem lenne elég, itt a saját példám. Én legalább 10 évig próbálkoztam, keresgéltem, próbáltam mindent. Nem ment.

2012. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Attól, hogy neked működik, még nem következik belőle, hogy mindenkinek működik.
2012. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

továbbá is csak azt tudom mondani: Mindenki képes rá. Amiben talán egyes emberek képességei eltérnek az az, hogy mennyire hiszi el ezt magáról, mennyire bízik meg magában. Talán valakinek nehezebb, valakinek könnyebb. De még az önmagunkban vetett hiten, bizalmon is lehet javítani. :)

Az, ahogyan a világról gondolkodunk nagyon is megmutatja azt, ahogy önmagunkat látjuk, amit magunkról gondolunk.

Még ezen is lehet változtatni.


Azt mondod régóta próbálkozol, és nem megy. Ebből tökéletesen látszik mennyire hiszel a saját magadban, a képességeidben.

MIért lenne mondjuk a szomszéd Mari néni intuitívabb, érzékenyebb spirituálisan, miért lenne ő különb mint én...vagy akár én miért lennék különb, sokkal jobb ilyen téren bárkinél is?? Nem. Ez nem így van. Mindenki képes rá. A kérdés csupán az: Hisz-e Önmagában?

Talán valamiféle belső akadály az ami megakadályoz abban, hogy kihasználjuk a képességeinket. Talán a kudarc, a csalódás, a félelem, aggodalom, önbizalomhiány az. Ezeken dolgozni kell. Nekem sem egyről a kettőre ment.

Van aki mindig is tudatában volt annak mire képes, aki mindig is ismerte az "erejét"...van akinek hosszú, rögös út árán fedezi fel önmagában.

A lényeg, hogy nem szabad feladni, és másokat hibáztatni. Ez nem ér semmit.


Nekem is vannak rossz napjaim, pillanataim. :) Ugyanúgy mint mindenkinek. DE ahogy bárki más is képes lehet rá, úgy képes vagyok felismerni, képes vagyok megbocsátani, képes vagyok imádkozni, képes vagyok helyrehozni, gyógyulni, gyógyítani, megváltozni, nevetni, érezni, tisztán látni.


ÉS Attól hogy neked nem működik, még nem következik belőle, hogy más embereknek sem működik.


Gondolkodj el ezen mélyebben. Hogy mi az ami akadályoz.

Ha szeretnél erről komolyabban, mélyebben elbeszélgetni, írhatsz privátban is. :) Írj csak ha van más kérdésed, esetleg problémád.

2012. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
"Talán valamiféle belső akadály az ami megakadályoz abban, hogy kihasználjuk a képességeinket. Talán a kudarc, a csalódás, a félelem, aggodalom, önbizalomhiány az. Ezeken dolgozni kell. Nekem sem egyről a kettőre ment. " - kb. 13 évesen kezdtem el, de már 9 évesen is érdekelt, és nagyjából 25 éves koromig foglalkoztam vele...ha ez nem elég idő, akkor kifejelnthetjük, hogy talán elvileg menne, de gyakorlatilag nem megy.
2012. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
*kijelenthetjük
2012. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!