Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemlátás tényleg igaz?

Szellemlátás tényleg igaz?

Figyelt kérdés

nos most szeretnék mondani egy történetet amit nem tudok eldönteni hogy igaz-e !


A szomszéd faluban állítólag van egy ember aki esténként szellemeket lát és legtöbbet olyan katonákat akiknek hiányzik néhány testrészük és mindig a szellemek arra kérik őt hogy segítse őket ás meg hogy segítsen nekik megtalálni a fényt meg ilyesmi.


Nos én nem tudom hogy higgyek-e ebben az egész szellemes dologban de most a döntés rajtatok múlik!hisztek a szellemekben vagy nem?



2012. szept. 10. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem hinném, hogy szellemeket lát.

Véletlenül nem lehet akármilyen oka arra, hogy át akarjon verni?

Amúgy nem hiszek bennük.

Szerintem keresd meg azt az embert, lehet, nem is létezik.

2012. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam látni.Idöközönként megjelenek volt hogy a cég meghalt fönökét láttam kettö másik férfival,korhü ruhában.De láttam apolo ruhában öltözö férfit egy vese centrumban,meg meg sorolhatnám az eseteket,tovább.Hozám nem szolnak csak látom öket.
2012. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vannak.
2012. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Sokat nezte a "szelemekkel suttogo"t abban a sorozatban Melinda Gordon segit a szellemeken, hogy a fenybe menjenek. Ezt vagy te talaltad ki, vagy az ember. A 2 kozul vlaki
2012. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ne igyon annyit délután. És akkor nem fog szellemeket látni esténként.

Meg fényt se.

Ja, és fehér egereket se... :-D

2012. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem valami hirhedt a faluban úgyhogy kellett neki valamilyen szotri amivel felfigyelnek rá. Pl. mielőtt ezt mondta nem gondolta volna hogy egyszer majd felkerül gyikre.
2012. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Antimod ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ebben a kérdésben bármi rajtam múlna.


Nekem nem újdonság, van ilyen, hogy itt rekedt szellemek segítséget kérni attól, aki észlelni képes őket. Sajnos sokszor ezek az emberek azt sem tudják, miről van szó, és saját magukat hiszik őrültnek. Nem tudom, hogy a szóban forgó emberrel a szomszéd faluban mi a helyzet, ezért nem is szeretnék találgatásokba bocsátkozni felőle.

2012. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy van de én sohase tudok dönteni de nem tudom miért!
2012. szept. 11. 18:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz dönteni?

Láttál már szellemet? -Nem

Akkor miből gondolod hogy van?

2012. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es te a levegöt látad már?

-Nem

mégis van

2012. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!