Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? (foly tlent)

Ez mi lehetett? (foly tlent)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel ültünk a lépcsőházban és a szomszédos ház 1 emeletén az ablakban mintha valami ember állt volna le is fényképeztem ott is ha kimentem a lépcsőházból akkor nem látszott Nagyon ijesztő és ha azért láttam mert vagy én vagy ö megfog halni?
2012. szept. 15. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
Egy reptoid felderítő volt!
2012. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon ritka faj, hivatalos elnevezése még nincs, a helyi őslakosok csak Orál-Halál-ként emlegetik.A világ egyik legveszélyesebb fajáról van szó.Ha meglátja a leendő áldozatát addig nem nyugszik míg orálisan teljesen len nem csapolja.Ehhez egy a szúnyogéhoz hasonló szúró-szívó szájszervet használ, a túlélők állítása szerint szinte elviselhetetlen fájdalmat okozva. Aki egyszer összeakad vele az többé nem zavarja be a macit a málnásba, hogy szépen fogalmazzak. A világ bármely pontján előfordulhatnak, de olyan jól rejtőzködnek, hogy még nem sikerült élő egyedet befogni a tudósoknak, bár egyes információk szerint néhány extrém fetish stúdiónak már sikerült befogni és szexuális segédeszközként bevetni őket.
2012. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:

Szellemnek tűnő jelenség, de nem ártó szándékú valszeg. A képi minőség nem a legjobb, viszont nem kell félned. Ha mégis, legyen nálad só (tisztító jellegű, segít a szellemek távol tartásában). Egy vasból készült tárgy sem árthat, a tiszta vas gyengíti a szellemi tevékenységet támadás esetén.

Ha kellene még vmi, privátban regélhetek pár sort.

2012. szept. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!