Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy bosszuálló szellem lehetett?

Egy bosszuálló szellem lehetett?

Figyelt kérdés
Nemrég történt. A lakásban furcsa dolgok történtek mikor beköltöztünk. Mikor zuhanyoztam mindig ugy hallottam mintha valaki járkálna a zfüggöny mögött esténként még a szüleim is mondták hogy különös árnyékokat látnak az egy éves öcsém is mindig ok nélkül sirt. Mikor egyszer anyuék az öccsémmel dokinál voltak gondoltam egyet meggyujtottam pár gyertát letettem a földre én is leültem és elkezdtem mondogatni a szokásos szelleműző szöveget. Egyszercsak különös érzésem támadt.nagyon megijedtem mikor felborult a gyertya és én se tudom hogyan meggyuladt a szőnyeg. Nagyon megijedtem nem tudtam mit csináljak felpattantam és gyors felhivtam a tüzoltokat . Addigra a tűz PONT elérte az ujságtartó kosárkát oriási tűz lett hirtelenjébe. Gyorsan kifutottam és vártam a tűzoltokat .kb 5 perc mulva meg is jöttek és nagy nehezen eloltották a tüzet. Tudom most mondjátok ekkora tűz nem lehet ennyi idő alatt én is ezt hitem. Mikor bementem láttam hogmajdnem az egész nappali leéget. Az eset után érdekes modon már nem vettünk ésszre semmi érdekeset? Szerintetek mi lehetett?y
2012. aug. 15. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ijedtedben felboritottad a gyertyát,csak a sokkhatástól azt hitted,hogy szellem...
2012. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.... De akkor is, mi van a gyorsan terjedő tüzzel?
2012. aug. 15. 20:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha ez a történet igaz egyáltalán, ami nekem eléggé kamu szagú... akkor ez a te hülyeségednek köszönhető egyedül, mert ki akkora idióta hogy szőnyegre tegyen gyertyát és még fel is borítsa... meg szelleműzés mi... honnan szabadultál te? A szellemek nem érezhető, nem látható, nem hallható lények, már ha egyáltalán léteznek. Tehát árnyak képében sem flangálnak a lakásban.
2012. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Heinz Szabolcs ***** válasza:
az hogy a kérdésed kamu!
2012. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne nézz annyi tv-t. Se ezotériát, se horrort.
2012. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ez nem a Paranormal Activity egyik részébe volt?
2012. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Casper bosszúja :D
2012. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
5 perc után jöttek a tűzoltók? Hol laksz az állomás mellett?
2012. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az a test amiben a szellem cselekedett tűz alatt,felbomlott,ezért is érdemes a testeket elégetni,mert így gyorsabban eljut a túlvilágra,a buddhákat is igy égették el és a királyokat is.Hitler is valószinüleg ezért égette el a testek nagyrészét.Ennyit még ő is tudott.
2012. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondolom a szüleid jól lebasztak!A szertartás baromság ha tényleg szellem lett volna nem a gyertyával szórakozik,hanem téged lökött volna fel!Az meg nem hinném hogy nem mentél volna legalább egy üveg vízzel hogy elolcsd!
2012. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!