Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Egyik télen hajnalba, félhomályba készülgettem dolgozni menni, megjelent 1 fényes kör, először gömbvillámra gondoltam, de az nem áll meg, és nem mozog velem, meg kiéget mindent. Meg akartam érinteni,de ez a valami, meg követte a mozgásomat, ha megálltam az is megállt, ha mentem előszobába elkezdet mozogni, aztán hirtelen eltűnt villanykapcsolóba. Aztán ez még 2 napig így folytatódott hajnalba. Aztán amikor meguntam és kikészítettem fényképezőmet, hogy lefényképezzem, másnap nem jött már elő.
2012. aug. 11. 03:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Reptoid űrhajó volt.
2012. aug. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gömbvillámról keveset tud a tudomány, így akár elképzelhető lehet ez az opció is. Mivel veled mozgott lehetett valamilyen tükröződés, de mindenesetre furcsa.
2012. aug. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Teal'c szórakozott veled...
2012. aug. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy 3 napig tükröződött valami, utána meg amikor leakartam fényképezni,már nem jött elő.
2012. aug. 11. 13:10
 5/5 Napkiraly ***** válasza:

1. ez intelligens dolog volt

2. a villanykapcsolóba távozott, tehát elektromossággal kapcsolatos

Szerrintem gömbvillám lehetett, azoknak is van megmaagyarázhatatlan viselkedése,olvasd el Egely György erről szóló,megtörtént eseteket tartalmazó könyvét

2012. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!