Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kiskorom óta látom valami...

Modulor kérdése:

Kiskorom óta látom valami lényt. Mi lehet az? Valamiféle védőangyal vagy netán démon?

Figyelt kérdés

A feje hosszúkás koponyára emlékeztet, aminek letörték volna a végét. A szeme fekete, a pupillája nagyin kicsi és fehér, amibe fehér erek futnak bele. Magas, görnyedt a gerince, rettentően vékony, a csontjai teljesen kint vannak, bőre szürkés és pár helyen cafatokban lóg rajta. Kezei és lábai a testéhez képest meg vannak nyúlva. 3 és 4 ujja van a kezén, amik szintén nagyon hosszúak. A lábán 2-2 ujj van, amik kampószerűek és rövidek. Szárnyai is vannak, amik feketék és olyanok, mintha köd lenne.


20/L



2012. szept. 15. 23:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Le kéne állni az LSD-vel!!!
2012. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
Ez az angyalnak a leírása, biztos, hogy ez egy angyal, ismétlem, biztos, hogy ez egy angyal.
2012. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Hol látod ezt a lényt? Mármint te hol vagy, és ő hol van, amikor látod?

Egyébként ez egy tipikus Vénusz lakó.

2012. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem álmomban és nem is egy másik bolygón. Szóval ebben a világban magamtól pár méterre.
2012. szept. 15. 23:45
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
Ha be vagyok tépve én is látok érdekes dolgokat de azért ennyire korán elkezdened...milyen anyag ez?
2012. szept. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Tudnál róla egy fényképet csinálni?:)
2012. szept. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
A leírás alapján elég félelmetes lehet. Emberek közt is meg szokott jelenni, és csak te látod? Amikor látod akkor csak ott áll?
2012. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

EGyik barántnőm egy ilyet látott pár éve a temetőben este, egy sátánista barátnőjével.

A fekete nem az ártatlanság színe, ez tuti nem angyal szerintem.

De eddig nem bántott? Vagy nem érzed magad rosszul??

2012. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Adampro:

Meg lehet próbálni, de valószínűleg nem sikerülne, mivel ha több ember előtt is látom, akkor azok nem rohannak el mellőlem sikítozva.


Nagy tömegben (pl. metrómegállóban) is elég gyakran megjelenik és csak én látom. Általában ott áll és engem néz, ha feltűnik neki, hogy észrevettem közelebb lép és a fejemmel egy magasságba leengedi a fejét. Az is előfordul, hogy hátam mögött áll, és először csak azt érzem, hogy a fejét oldalról az arcomhoz érinti, aztán látom meg magam mellett a hosszú csontos fejét.


Temetőben és templomokban (főleg mise közben, ha az embert berángatják egyre) lehet érdekes lényeket látni. :)

Nem bántott és nem szoktam magam rosszuk érezni, max picit szédülök.

2012. szept. 16. 11:35
 10/29 anonim ***** válasza:
55%
Ez már így nagyon mese.
2012. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!