Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kiskorom óta látom valami...

Modulor kérdése:

Kiskorom óta látom valami lényt. Mi lehet az? Valamiféle védőangyal vagy netán démon?

Figyelt kérdés

A feje hosszúkás koponyára emlékeztet, aminek letörték volna a végét. A szeme fekete, a pupillája nagyin kicsi és fehér, amibe fehér erek futnak bele. Magas, görnyedt a gerince, rettentően vékony, a csontjai teljesen kint vannak, bőre szürkés és pár helyen cafatokban lóg rajta. Kezei és lábai a testéhez képest meg vannak nyúlva. 3 és 4 ujja van a kezén, amik szintén nagyon hosszúak. A lábán 2-2 ujj van, amik kampószerűek és rövidek. Szárnyai is vannak, amik feketék és olyanok, mintha köd lenne.


20/L



2012. szept. 15. 23:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
mond neki hogy hadjon békén, akkor micsinál?
2012. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Jah és a fényképen szerintem látszana biztos valami:D
2012. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%
A f@szomba, ez a muff észre vett! Azt hittem aki ronda és kancsi az nem lát meg! De tévedtem.....
2012. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 chrishu ***** válasza:
Ha nem kamu akkor menj orvoshoz, mert ez nem normális de ne is természetfölötti
2012. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 chrishu ***** válasza:
*nem
2012. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Kinézetre olyan lehet mintha a jersey ördögöt a figyelővel (the rake) keresztezték volna. Mivel csak te látod lehet, hogy valami szellemi lény.
2012. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 chrishu ***** válasza:

Jaj bocs az előbbi válaszomért már utánanéztem a lénynek! Ez tényleg létezik! Gollamnak hívják!

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Lupus ***** válasza:
61%

Bár gondolom ennyi hülye után, nem igazán figyeled a válaszokat, azért remélem ezt elolvasod.

Az asztrál síkon léteznek olyan lények, amik az emberek energiáiból élnek, ennek az egyik módja, hogy félelmet keltenek, vagy csak elérik, hogy figyelmet szentelj nekik. Nem szabad foglalkoznod vele, mert különben becsavarodhatsz.

Néha én is látok egyet-egyet, bár nem olyan élesen, mint te, van ellenük egy hó módszerem, ha érdekel megírom privát üzenetben. Nem hiányzik, hogy itt lehurrogjanak.

2012. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anikó2002 válasza:
az utolsó hozzászólónak legyen része egy ilyenben -.- nem tudod milyen rossz neki? nem tudja most féljen vagy ne -.- de nyugi szerintem ez egy angyal csak kapcsolatba akar veled lépni :) ha meglátod ne ijedj meg tőle :) hagyd, hogy azt csinálja amit akar mert lehet, hogy jót akar neked :)
2012. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon hiszek az angyalokban de, egy menny béli teremtés nem így néz ki....
2012. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!