Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Utánunk jött, vagy már itt...

Utánunk jött, vagy már itt volt, vagy vonzom a szellemeket?

Figyelt kérdés
Nézzetek hülyének teljesen nyugodtan, de másra nem tudok gondolni. Albérletbe költöztünk,egy 6 éves házba. A tulaj egy fiatal család, tehát halál nem történt. Az előző,akiktől vették ők, ők is élnek. Szóval ebben a házban senki nem halt meg,de furcsa dolgok történnek. Rendszerint fura zajokra ébredek éjjelente. Mintha valaki kopogtatna, kettőt-hármat koppan az ajtó, és vége. Nemsokára rá egy hatalmas puffanás követi,mintha valaki ököllel beleütne. Minden egyes alkalommal kimegyek megnézni,de sehol senki. A férjem is rendszerint felkel a kopogásra, nem hisz az ilyenekben, de már kezd beparázni ő is. Tegnap előtt éjjel felkeltem, s a hálóban az ággyal szembeni fal jobb sarkában láttam egy apró fényt.Azt hittem a redőnyön szűrődik be a szomszéd házból,de később rájöttem,h egyrészt ahhoz túl fényes volt, másrészt a redőny meg arrébb van és feljebb. Továbbá tegnap éjjel felkeltem,olyan érzésem volt,mintha valaki ült volna a lábam mellett az ágyon. Hideg futott rajtam végig,és bizsergés, de nem tudtam megmozdulni,s megszólalni sem. Iszonyúan féltem, próbáltam szólni a férjemnek,hogy "apa",de egy hang nem hagyta el a szám,s már majdnem sírógörcsöt kaptam,mire elmúlt az egész, eltűnt a hidegség, bizsergés,és felkiáltottam, h Apa! -erre szegény felugrott,h mi van. Elmondtam neki, aztán az égért nem bírtam aludni tovább. Ez a szokásos kopogás és pukkanás után történt. Két éjszaka a kislányunk a másik szobában ugyan abban az időben sírva kelt fel, reszketett. Megnyugtattam, utána aludt tovább,s a neszek,zajok is megszűntek. Többször van az is, h a riasztó mozgás érzékelője a szobában, vagy a nappaliban éjjel bevillan úgy,hogy nincs mozgás... Már félek este lefeküdni,mert félek,h újra arra kelek,h "valaki" megint leül mellém,és "lefog". Voltak hasonló élményeim már, míg anyósomék laktunk,de az megszűnt egy idő után. Akkor a kislányom mondta mindig,h ott egy bácsi, meg ilyenek. S volt már,h láttunk a lányommal olyat,amit más nem. Egyszer anyumnál voltunk,a gyerek a szobában aludt, mi meg a nappaliban beszélgettünk,mikor elmenet valaki az ajtó előtt a kislányom irányába, borzongás futott rajtam végig, s fél pillanat múlva a gyerek sírógörcsben kelt fel, remegve, s kért, h menjünk ki a szobából. Most nem látok konkrét alakokat, de vannak utaló jelek. Szerintetek lehet ez is szellem? S miért talál meg mindig engem? Lehet,h a ház helyén már meghalt valaki? Vagy utánunk jár mindig? V mi van? Ne nézzetek hülyének kérlek, ez cseppet sem vicces sajnos...

2012. szept. 22. 09:47
1 2
 1/12 chrishu ***** válasza:
0%

1. A férjedet miért szólítod apának?

2. Képzelődtök vagy alvásparalízis

2012. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a padlásról állandóan lépések hallatszanak, de se macska semmi nem tud felmenni oda. Meg alapvetően senki,mert bentről,a házból lehet felmenni csak.
2012. szept. 22. 09:51
 3/12 A kérdező kommentje:
kedves első, azért mert a gyermekem Apja. S nem a nevén hívom,mert akkor a gyerek is úgy hívja, s nem Apának. Nem értem, miért ne hívhatnám így :)
2012. szept. 22. 09:53
 4/12 anonim ***** válasza:

" Iszonyúan féltem, próbáltam szólni a férjemnek,hogy "apa",de egy hang nem hagyta el a szám,s már majdnem sírógörcsöt kaptam,mire elmúlt az egész, eltűnt a hidegség, bizsergés,és felkiáltottam, h Apa! "


Na itt kifakadtam :DDD

2012. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!

Na most bevezetőként: A lányom és én is fogékonyak vagyunk az ilyen dolgokra. Tavaly év végén elkezdett mozogni a függöny,büdös volt az egész szobába. Én elvált vagyok,az új barátom feküdt mellettem. A volt férjem hangján megszólalt "valaki" és szólongatott,majd a volt barátom (aki közben horkolt) hangján megszólalt valaki hogy "ő is megfog halni" !!!!(tehát a volt férjem fog meghalni)

Én akkor nem figyeltem a jelekre. Aztán pár nappal később én aludtam a barátomnál,a lányom otthon maradt. Hajnalba sírva-ríva hívott fel,hogy valaki bezárta őt a fürdőbe.


Hívtam egy "szakértőt" aki megnézte a házunkat,és elmondta hogy volt apósom szelleme van a házunkba.

De a legtragikusabb ,hogy a férjem 5 hónappal később TRAGIKUS MÓDON ÖNGYILKOSSÁGOT követett el,úgy akkor ahogy aznap este a szellemek megmondták.


Visszanézve: Az apósom szelleme akart figyelmeztetni a bekövetkező tragédiára! Minden valamire utal,lehet hogy neked is valami üzenetet szeretnének átadni!

Ezen kívül keress fel egy látót,van akit szellemek szállnak meg,lehet jó vagy rossz akarat,de a lényeg,hogy te magad erős legyél,mert csak a gyenge lelkeket tudják megszállni!

Merre laksz? lehet hogy tudnék segíteni!

2012. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
*volt férjem
2012. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,végre gy normális válasz... Budapest mellett lakom!
2012. szept. 22. 13:06
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Az a normális magyarázat, hogy " igen szellem volt"? Akkor te is olyan vagy, hogy csak azt az egy választ fogadod el amit te akarsz hogy legyen. Akkor minek kérdezed meg ha csak a szellem választ fogadod el?
2012. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal keress egy pszihológust!
2012. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
állítólag a szellem a telekhez is tud vonzódni.
2012. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!