Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemeket meglehet látni...

A szellemeket meglehet látni vagy meglehet tanulni valahogy?

Figyelt kérdés
Látni akarom őket,engrmrt s mádik sik jobban érdekel mint ez a fizikai
2012. jan. 3. 03:38
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha beképzeled magadnak,hogy léteznek,akkor látni fogod őket. Egyébként nem,mert nem léteznek.
2012. jan. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:

"Egyébként nem,mert nem léteznek."


Ezt nem feltétlenül kell elhinni.


@Kérdező: sajnos az utolsó tagmondatodat nem értem.

2012. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zozi1111 ***** válasza:
Szellemeket lehet látni, de nem te döntöd el hogy hol és mikor láthatod. Én láttam már, de nem én döntöttel el sem a helyet, sem az időt.
2012. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 smiley55 válasza:
Sziasztok.Lehet hülyén fog hangzani,de én beszélgetek velük egy könyvön vagy gyűrűn keresztül,igen nem válasszal.Látni még nem láttam,de nem is szeretnék,mert szerintem beszarnék a félelemtől.:D
2012. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Antimod ***** válasza:

"én beszélgetek velük egy könyvön vagy gyűrűn keresztül,igen nem válasszal"


Hogyan bizonyosodtál meg arról, hogy ez egy értelmes kommunikáció? Nem kötekedni akarok, hanem érdekel.

2012. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A szellemi sík jobban érdekel,mint a fizikai.
2012. jan. 4. 01:43
 7/10 anonim ***** válasza:
én szokatm látni hetente min. 1x De nem látom se az arcát se semmilyét csak olyan mint egy árnyék. És 1-2 másodpercen belül eltűnik. megtanulni sajnos nem lehet azt h lássd őket: de pl van olyan ember aki csak megérzi a közelségüket. :D És nem kel félni tőlük nem tudnak bántani . csak a be kell fejezniük azt amit élve kellet volna :D
2012. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha elég az lsd, akkor mindent látsz, amit csak el tudsz képzelni:) szerintem ez a neked való módszer
2012. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 darkgirlrosetta ***** válasza:
Ez egy nagyon érdekes kérdés. Nem vagy egyedül,engem is jobban érdekel a szellemi létsík. De hogy a kérdésedre feleljek,a szellemeket esetenként lehet látni,de kommunikálni csak azok tudnak velük,akiknek megvan erre a képességük,vagyis a médiumok. A jelenlétüket lehet érezni,pl.ha körülötted tárgyak mozognak,fura hangokat hallasz meg ilyenek,akkor biztosan egy szellemmel van dolgod. Ez viszont elég nagy baj,ha nem vagy médium,mert a szellemeket csak valamilyen negatív energia képes itt tartani,pl.düh vagy bánat,és akkor van ám szívás,ha egy dühös parajelenség a nyakadon ragad. Egyébként azt nem te döntöd el,hogy mikor láss szellemeket,majd ha akarnak,úgyis megjelennek(bár azt inkább ne várd ki,fent leírtam,miért). Viszont ha látni akarsz egy entitást lehetőleg a feldühítése nélkül,akkor mindig legyen nálad fényképezőgép. Nem a mai digitális-ultravékony bizbaszokra gondolok,hanem egy régi típusú,polaroid fényképezőgépet,ami filmmel működik,és a sötétkamrában kell előhívni a képeit. Lehet,hogy ez elsőre ósdinak tűnik,de egy ilyen gép a jó szellemvadász fő fegyvere,mert fénnyel működik. A szellemek pedig megkötik a fényt,vagy a jó ég tudja,mit csinálnak vele,de mindenesetre látszanak az ilyen FÉNYképeken. Úgyhogy fényképezz,érdeklődj és vigyázz magadra!;)
2012. jan. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:

"csak valamilyen negatív energia képes itt tartani,pl.düh vagy bánat" bocs de ez csak feltételezés, nem abszolút érvényű.


A szellemeket pedig lehet látni, semmilyen képesség nem kell hozzá, bár vannak akik fogékonyabbak rájuk - az hogy kell tálentum, csak mese -. Csak le kell küzdened a magadban mélyen megbúvó hitet, hogy nem léteznek.


(Mielőtt belekötne valaki: az hogy fogékonyabb rájuk, az azt jelenti, hogy úgy nevelték hogy ez a szellem kérdés még nem került szóba otthon. Mert a szülők válasza az ismeretlenre általában az hogy nem létezik. De ez nem adottság, csak nevelési kérdés. A tévhit hogy nem létezik pedig mindenkiben megvan, van akiben erősebb, van akiben gyengébb ez a hit.)

2012. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!