Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt a kislány elvihették az...

Ezt a kislány elvihették az ufók valahova?

Figyelt kérdés

a következő eset történt Ausztriában Klagenfurt melletti kis faluban a mult héten: egy 4 éves kislány a nagyapjával

elment sétálni egy kastély parkjába,kiépitett földuton haladtak,erdös részen fényes délután meleg idöben.6 orakor

az öreg mondta,hogy menjenek haza már (jol ismerték a környéket)a kislány nem akart menni,ezért a papa elment elöre..vitatott még hány métert..de mire visszanézett a kislány nem volt sehol.kiabált..rohant, kereste,aztán 200 másik ember is kutyákkal,helikopterrel..nem találták meg

másnap délután 22 óra mulva,két biciklis találta meg a kislányt...a közelben hibátlanul,nem is sirva,csak nadrág nem volt rajta,mert belepisilt és levette..később ezt is megtalálták ! semmit nem tudott mondani,hol volt,mit csinált,mit evett,szerencsére semmi baja nem lett...idegileg se !

mit gondoltok ?



2012. szept. 22. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Kitalált történet.Ennek annyi alapja van mint a Bloody Mary-nek vagy a Kampókéznek.Emelett vidéken sok ilyen sztorit mesélnek országtól függetlenül hogy a lányok odabújjanak hozzájuk.17/F
2012. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Azt gondolom, hogy elég buta lehetsz, hogy földönkívüliekre gondolsz...

Plusz, hogy ezt a sztorit bevetted...

2012. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát ezt nem tudhatom. Viszont aki butának nevezett Téged a kérdésed miatt az vagy ufó, vagy csak korlátozott a gondolkozása.:D
2012. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor történt?

Hol vannak róla a hírek? Mert a helikopteres, rendőrös keresést egy kislány esetében megemlítik minimum az osztrák online médiában.

2012. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

nekünk a 2 éves kutyánk tűnt el egyszer majdnem 1 hétre, kerestettük odin boszorkány főpappal és még gyurcsokkal is. Sőt az egész volt budapest tv sztárjai is besegítettek. De nem lett meg. Aztán hazajött hibátlanul, nem is sírt és még a bundáját se vette le.

akárhogy kérdeztük nem tudta elmondani, hogy mit evett, merre járt.

2012. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5ös xDD Ezen jót nevettem. :D :) Egyébként miér vitték volna el a földönkívüliek? Miért kell mindent túlbonyolítani? Nem egyszerűbb, hogy az erdőben éjszakázott? Helikopterrel meg nem keresnek senkit már rögtön az első nap.
2012. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi voltam, (talán 2 éves) elakartam menni Miklós bácsihoz bákcsit(rágógumit) venni. Engem és bátyámat édesanyám kiengedett az udvarra, míg az öcsémen kicserélte a pelenkát. Én a bátyámat faképpen hagytam, és elindultam.

Egy néni meglátott, amint éppen átakarok kelni a zebrán, hona alá kapott, és elvitt magához.

Mikor megkerültem egy ideig, még a szüleimmel sem beszéltem.

2012. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt én is olvastam a hirekben csak már nem tudom a német vagy magyar hirek tették közé. Mert napi szinten érdeklödöm mint a két ország oldalán.

De nem hiszem,hogy ufok vitték volna el.Lehet eljátszott vagy a sirástol el aludt stb.

2012. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Hát ezt nem tudhatom. Viszont aki butának nevezett Téged a kérdésed miatt az vagy ufó, vagy csak korlátozott a gondolkozása.:D



Nem a kérdés miatt nevezem butának, de ilyen esetek mindig vannak. Nemrég is eltűnt egy lány, majd holtan került elő. Minap pedig bementem a boltba, levettem egy tejes flakont és 6 eltűnt lány képe volt rányomtatva. Több éve tűntek el, több helyen hirdették, de nem találtak rájuk. Ezek is földönkívüli elrablások nem?


Ha azt se érted mit írok ne szóljál már be jól van? Az ufó pedig azonosítatlan repülő tárgy, szóval aki ezzel sincs tisztába az a korlátozott gondolkodású, vagy inkább hülye. Már bocs. Minden tárgy ami az égen repül, és nem tudod mi az, ufó, úgyhogy közel se azt jelenti, amit ti hisztek. Csak azért írtam le, hogy közbe ezt is tisztázzam, és egy példának is jó, milyen retardáltak járnak ide.

2012. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a csaj nem lett terhes akkor kötve hiszem hogy ufók vitték el...
2012. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!