Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi van a kislányommal? (többi...

Mi van a kislányommal? (többi lent) Fontos!

Figyelt kérdés

Előre leszögezem a kérdés nem kamu! Igaz amit leírok most itt!


Pár hete költöztünk ki a városból a családommal egy kis faluba a határnál. Gyönyörű 2 szintes ház nagyon olcsó volt, azt hittem van valami buktatója hogy miért ilyen olcsó utannéztem és semmi gond nem volt a házzal, így ugye nem rég beköltöztünk. Ide jár az 5 éves kislányunk az oviba még régen pesten rengetek barátnője volt itt nem kommunikál senkivel bár ez lehet érthető hiszen uj közeg stb... de ő azt mondja hogy azért nem mert unalmasak akik itt vannak az ovib otthon várják őt a "barátai" . Itt nem tudom kire érti hiszen a közelbe egy gyerek sincs akivel játszana ő. Mintha ilyen képzeletbeli barátok lennének neki de ez pesten még nem fordult elő vele ezért is furcsálottam a feleségem sem érti mikor otthon a gyerek beszél ugymond a semmibe... megkérdeztem tőle hogy kihez beszélsz és ő azt felelte " a barátaimnak" nagyon félelmetes... De még most jön a még érdekesebb része. Egyik este már lefeküdni készültünk és elkezdett sikítozni hogy apu gyere gyere, egyből futottam bementem a szobába de senki nem volt benn megkérdeztem fannitól (így hívják) mi a baj? erre ő - Küldd ki azt a szemüveges bácsit a szobámból .

Nah és ekkor a földbegyökerezett a lábam ... körülnéztem senki nem volt ott megvártam míg elalszik a kislány! Másnap este szintúgy ugyanez volt... Még volt pár hasonló ilyen eset pl hogy kinn játszott hátul a kertbe fanni kimentem hozzá és ő sírt azt mondta hogy valami kisfiú elvitte a labdáját... De erre fele amerre lakunk ház alig van meg öregek laknak bár lehet az unokájuk vagy valami...

Én is észleltem hasonló dolgokat és a feleségem is mintha éjjelente valaki motoszkálna lentn de már többször lementem és semmi. Egyik éjjel későn jöttem haza a munkából olyan 1 óra körül lehetett éjjel és fogatmostam még lefekvés előtt. Mosom a fogam és valaki vagy valami a fürdőszoba ajtaján kopogtat azt hittem a feleségem de nem kinyitottam és senki fanni és a feleségem is mélyen aludt .



Egyre jobban kezdek hinni ezekbe a szellemes dolgokba de nem tudom mit csináljak? Míg pesten laktunk a kislányunk is egy átlagos kis aranyos lány volt nem voltak ilyenek..


Mit tegyek ,kit hívjak ?


2011. dec. 7. 16:56
1 2
 1/12 tetris ***** válasza:
53%

Az Investigation Discovery csatornán vannak hasonló esetek, Szellemvilág a műsor címe. Nagyon szeretem, mert állatira érdekes esetek vannak. A műsorban is volt más sok hasonló eset, mint a tied.

Ilyenkor egy kis ceremóniát szoktak csinálni. Sóval körbeszórják a ház alapját, zsályát égetve befüstölik a szobákat, hogy kiűzzék a szellemeket. Van, amikor papot hivatnak, aki megszenteli a házat, és szenteltvízzel körbelocsolgatja.

Szerintem ezeket házilag meg lehet csinálni. Só biztos van otthon, a zsályás füstölés se tűnik megoldhatatlannak, és a templomból esetleg lehet csenni egy kis szenteltvizet.

Ha ezek mind nem használnak, akkor hívnak szelleműzőket. Az Usában vannak erre specializálódott emberek, akik ezzel foglalkoznak. Itthon nem tudom mi a helyzet, foglalkozik-e ezzel valaki.

Még annyi jutott eszembe, hogy a szomszédokat meg lehetne kérdezni, hogy mi a ház története. Ki lakott ott régebben, meghalt-e esetleg valaki, meg ilyenek. Esetleg a szemüveges bácsi kilétére is fény derülne. Talán valami kóbor lélek ottragadt, aki még nem kelt át.

2011. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
A gyerekek 4-5-6 éves korukig látják a szellemeket, ezért akiket ő "barátainak" hív azok, nagy valószínűséggel szellemek, 1-2 év és kifogja nőni, mivel a nevelés során elvesztik ezt a képességet a gyerekek, ezért nemsokára, már nemfogja látni őket :).Azt fogja mondani, hogy elköltöztek vagy valami, aztán majd elkezdd ott barátkozni a többi gyerekkel és elfelejti őket :).
2011. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Vagy csak simán még nem illeszkedett be a lányod és a képzeletvilágában él. Azért csak otthon csilálja, mert részben érzékeli, hogy az ilyen képzelt emberek a korában már kezdenek 'gáznak' számítani.

Másik opció: csináld meg a sósat, szenteltvizeset is akár és, ha folytatódik akkor nem a házban van a hiba.

2011. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Poltergeist.
2011. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy a kis gyerekek latjak a szellemeket,ez nem is lenne baj,ha ti sem eszleltetek volna semmit.Ilyen esetben nem kell felni,inkabb ,ha gondolod hogy van ott valaki,megkerdezni,mit akart,miert jött,tudnal-e neki segiteni.Ne varj hogy valaki emberi hangon szoljon hozzad,hanem figyeld az erzelmeidet,gondolataidat.Ha megis felelmetes,hivj egy papot,aki felszenteli a hazat,vagy vegyel tömjent, es te csinald meg.En is egyszer papot hivtam,habar nem szeretem öket.
2011. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2011. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kobuta válasza:
75%

Sziasztok!

Az első kérdésem, nem molesztálja-e valaki a kislányodat szexuálisan? A molesztált kicsik nem erre fognak panaszkodni, hanem váratlan dogokat produkálnak. (Ez lehet nő, férfi, nagyobb gyerek is!)

Akik ilyesmit csinálnak, azok pedig olyan lelki terrort tudnak gyakorolni a gyerekre, hogy azok semmiképp nem árulják el, mert a szüleikkel, vagy a saját életükkel zsarolják őket!

Figyeld a kicsi rajzait! Lehet, hogy a rajzaiban benne rejlik, a válasz. De ha ezt nem akarod, mert félsz, hogy baj lesz belőle, fordulj jó gyermekpszichológushoz vele, de akár kérdezd meg a gyermekorvost.

A szemüveges bácsi utalhat a problémára, a kitalált barátok a megoldhatatlan gondjára. Nincs kivel beszéljen.

Remélem "csak" szellemeket láttok, mert az talán könnyebb. Már hallottam ilyen szelleműzésről, írj!

A pap akkor jó, ha megértő. Nem mindenki fogadja el még a gondolatát sem a másik világnak.

2011. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az én kisfiam is bácsiról beszél,halálra rémit.még csak 2 éves!korábban is volt ilyen,mondjuk akkor megijedt.nem tudom megfogalmazni.mindig sirva mutatott a fal felé,de a pucér falon még kép se volt.aztán ez elmúlt.kb 2 hete újra fura dolgai vannak.hiv,h menjek,mert ott ül a bácsi a fotelben,meg ilyenek.mire odaérek és megkérdezem mi volt,azt mondja a bácsi elment.nem tudom mitévö legyek!amig csak közlekedik a bácsi,addig oké,de ma a kisfiú megijedt,félt valamitöl.megint a bácsit emlegette.szóval ha ismét félni fog,mit csináljak?úgy érzem nem tudok neki segiteni.
2011. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Probald ki a sos, zsalyaegetos megoldast, illetve a papot.

Vegyel neki egy cicat. Az lekoti es az allatok igen erzekenyek a szellemvilagra, igy figyelheted a macska reakciot is.

2011. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden második gyereknek van ilyen korszaka. És semmiben nem különböznek az ilyen gyerekek pár év múlva a gyerekek másik felétől.
2011. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!