Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudunk démont idézni?...

Hogyan tudunk démont idézni? Léteznek jó démonok? Hárman, vagy egyedül idézzük meg a démont?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk mind egykorú lányok,és démont szeretnénk idézni.Léteznek jó démonok,és ha igen hogyan idézzük meg?Egyedül vagy 3-an idézzük meg? (Mind a 3-an hozzá fogunk szolni szólunk a kérdéshez)

#idézés #démon #hárman.
2012. szept. 24. 14:29
1 2 3 4
 11/32 Szeszil ***** válasza:
70%

A démonok gonoszak,negatív energiák erőivel bírnak.

Ne hogy ilyesmivel próbálkozzatok mert nagy bajba kerülhettek.Még játszásiból se.Mert lehet,hogy démont éppen nem tudtok megidézni ,tudás és tapasztalat nélkül de vannak egyéb lények is akik csak arra várnak,hogy valaki egy olyan tudati szintre kerüljön ,hogy kapcsolatba léphessen vele.Ilyenek pl. az itt ragadt halottak lelkei.Akik energiát vonnak el az élőktől a létfenntartásukhoz és a manifesztációhoz.Ha pedig ilyet csináltok akkor ezt ők meghívásnak érzik és rád tapadnak.Aztán mehettek a pszichiáterhez Állandó félelemmel,látomással,pánik rohammal.Ő pedig mint szkeptikus megállapítja ,hogy valamilyen elmebajban szenvedtek.Mert ne gondoljátok ,hogy megidézitek aztán majd csak úgy elmegy!

2012. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
De a démonok úgy néznek ki mint a filmekbe (nagyon sexyk) vagy bűnrondák?
2012. szept. 24. 19:32
 13/32 A kérdező kommentje:
KINGA XDDD
2012. szept. 24. 19:35
 14/32 Szeszil ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy néznek ki ,én még nem láttam egyet se.

De szerintem mint minden üzlet kötés alapja a jó benyomás,így nem hiszem,hogy olyan rondák lennének.

2012. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Viki,akkor idézünk? XD
2012. szept. 24. 19:46
 16/32 A kérdező kommentje:
IGENNN XD Remélem ketten is meg tudjuk idézni,mert Andi kiszállt.Tényleg,hogyan is idézzünk egy sexy démont?
2012. szept. 24. 19:50
 17/32 Szeszil ***** válasza:
100%
Na és mit csinálnátok vele? :)Mert,hogy igazi ,ilyen fizikai teste nincs mint nekünk.Nézegetni meg mást is lehet.
2012. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nemááár!Azt hittem olyanok,mint a bűbájos boszorkákban o.O Nee :\
2012. szept. 24. 20:42
 19/32 A kérdező kommentje:
Pedig,mi jó kislányok vagyunk és osztozkodtunk volna rajta =p
2012. szept. 24. 20:47
 20/32 A kérdező kommentje:
Azt a rohqdt nagy perverz fantáziádat!!! XD
2012. szept. 24. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!