Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudunk démont idézni?...

Hogyan tudunk démont idézni? Léteznek jó démonok? Hárman, vagy egyedül idézzük meg a démont?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk mind egykorú lányok,és démont szeretnénk idézni.Léteznek jó démonok,és ha igen hogyan idézzük meg?Egyedül vagy 3-an idézzük meg? (Mind a 3-an hozzá fogunk szolni szólunk a kérdéshez)

#idézés #démon #hárman.
2012. szept. 24. 14:29
1 2 3 4
 21/32 Szeszil ***** válasza:
100%

Gondolom! :) De inkább egy jó srácon osztozzatok.

Nekik nincs olyan ami nektek kéne.:)

2012. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
A srácok nem engedték meg hogy oztozkodjunk rajtuk,ezért nem jó XD :))))
2012. szept. 24. 20:55
 23/32 A kérdező kommentje:
VIKIIIII összehordasz még pár baromságot? XD
2012. szept. 24. 20:58
 24/32 Ezalor ***** válasza:

Nem tudom hogy ez a kérdés kamu-e, de tegyük fel hogy nem: A ti esetetekben két dolgot érhettek el:


a; Nem történik semmi. Ez a valószínűbb.

b; Skizofrénia, depresszió, hallucinációk, paranoia, érzelmi rohamok, levertség, rémálmok stb.


Ez a két opció van. Ennek fényében megéri ezzel játszani? Persze el is lehet komolytalankodni, de mi van ha mégis nekem és Szeszilnek van igaza? Megéri kockáztatni?



Ezalor

2012. szept. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés -.-

Jó,akkor nem csináljuk meg.Akkor lehet valami olyat idézni,amitől nem leszünk idegroncsok :D

2012. szept. 25. 20:16
 26/32 Tom Benko ***** válasza:
100%
Mondjuk Petôfit.
2012. szept. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Ezalor ***** válasza:
Sosem hittem volna hogy ezt mondom, de Tom Benkonél a pont!
2012. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Tom Benko ***** válasza:
@Ezalor: 's/nél/nál/' :)
2012. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
63%
Lányok ez nem játék. És most nem arrol beszélek amit láttok egy egy filmben,hogy jön a démon és mind meg haltok a végén. Nem! Az csak film. Én inkább valami reálisat mondok nektek,ami nem zárja ki a létezésüket de nem is bizonyítja azt mivel nem kézzel fogható. Démonok léteznek néha nem is kell idézgetni öket és mégis ott vannak ahól érdeklődve kutakodnak a halandók utánuk. Szóval ha jól belegondolok tí már idéztetek is azzal,hogy megszületett ez a kérdés. De hangsulyozom,hogy ez nem játék. Megváltozhat az életetek és nem jó irányban. Hagyjátok abba és inkább kérjetek imában segítséget és biztonságot. Fogadjátok el tanácsomat,tudom miről beszélek. Üdv nektek.
2012. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
na ha enyire démont akkartok idézni ez nem hülyeség ne halgasatok rájuk csakk nem mindegy h mijent akkartok idézni mert egy keményebhez kevesen vagytok ha érdekel több irj privit :Đ
2013. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!