Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézhetem meg a sátánt?

Hogyan idézhetem meg a sátánt?

Figyelt kérdés
Milyen módszerekkel? Persze ha tényleg létezik. Trollok most kíméljenek és a sok lebeszélő is! Ha egy NORMÁLIS módszert leírtok, megosztom veletek a tapasztalataimat! Ja igen, majd tanulok, de ez izgalmasabb mint az a qurva Disney Channel.

2012. szept. 26. 14:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nem is kell megidézni, elmész Moszkvába a Varieté színház feketemágiás előadására és ott lesz.
2012. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megidézni! Itt lakik egy emelettel felettünk, mi már 15 éve próbálunk megszabadulni tőle...
2012. szept. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
Kérdező!Csináltál már valamilyen szellemidézést vagy rituálét?
2012. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
[link] És feljets el mindent ami téveszmét tanultál
2013. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
NEM OLVASTÁTOK EZEK SZERINT MÉG A BIBLIÁT?
2013. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Az a mesekönyv kimaradt az életemből :D
2013. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:

Először is tisztázzuk.

A Sátán egy angyal, tehát úgy kell megidézni ahogyan az angyalokat szokás. Mindenek előtt egy Ark-ról beszélünk ami megnehezíti az idézést mivel őket nem mindenki képes megszólítani. Tudtommal az angyalok többsége sem tud velük közvetlenül szólni, nem hogy az emberek.

Másrészt a Sátán börtönben van amit úgy nevezünk hogy pokol, azért van ott hogy ne lehessen itt, az-az lehetetlen megidézni, mert akkor itt lenne és nem a börtönében. Amennyire tudom a Sátán megidézése egyben a kiszabadítását jelenti vagyis az ismert világunk végét, sokak szerint a Nostradámusi jóslatok beteljesülnének.

Találtam némi feljegyzést az angyalok megidézéséről, de a Sátán vagy az Ark-ok idézéséről semmi konkrétat. A Sátán börtönéről semmit amit értenék, viszont hallottam egy apokrifről ami tartalmazza egy olyan börtön leírását ami akár egy Szeráfot is fogva tarthat, vagyis egy, az istennel majdnem azonos erejű lényt ejthet csapdába.

Szóval a Sátánt megidézni lehetetlen, de ha van ember aki tudja hogyan kell az szerintem csak a pápa lehet, de nem hiszem hogy ilyen titkot emberre bíznának, még a pápára sem.

Mindenek előtt tudni kell hogy a megidézés egyik alap eleme a névben rejlő mágia, vagyis ismernünk kell a megidézni kívánt létforma nevét hogy szólíthassuk. A Sátán (Széjten, Satana) csak egy megbélyegzés, nem ez a neve. Ha nem tévedek Lucifernek hívják héberül és Fényhozónak magyarul és ezt a nevet kell tudnunk elmondani az angyalok nyelvén amit tudtommal ember nem beszélhet.

Gondolom az ilyen idézés és megkötés dolgok miatt van hogy Isten nevét sem ismeri senki leszámítva pár angyalt akiket egy kezemen meg tudnék számlálni.

Vissza olvastam amit megfogalmaztam nektek és úgy vélem túl sokat kalandoztam el a témától, de gondolom megértitek mit is szeretnék mondani.

Egy szó mint száz, a Sátánt megidézni a jelenlegi tudásunkkal nem lehet.

2016. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 csillanick válasza:

Kedves kérdező!

A Sátánt nem tudod megidézni, csak a démonokat. De meditációval kapcsolatba tudsz lépni vele is, ugyanúgy, mint a Démonoddal. Meditálj, hogy kifejlődjön a pszichikus látásod, és hallásod. Úgy egyszerűbb lesz kapcsolatba lépni velük.

A sok értelmetlen hozzászólást olvasva nem is csodálom, hogy nem tudod, mitévő legyél. Hidd el, ez segít. Én már pár hónapja csinálom rendszeresen.

A tisztánhallás központjain való meditálás megerősíti az asztrális

(“pszichikus”) hallást. Ez nagyon hasznos mikor a Démonokkal

kommunikálunk. Csak lazíts, és koncentrálj minden egyes központra,

vizualizáld mindegyiket fényes csillagként. Fordíts néhány percet

mindegyikre.

Csukd be a szemed, és “nézz” a 3. szemedre a homlokod

közepén. Fontos hogy lazíts, és ne erőltesd meg a

szemizmaidat, még csukott szemmel sem. Először általában

csak feketeséget lehet látni, ez attól függ, mennyire aktív a

harmadik szemed, később valószínűleg örvénylő színeket és

formákat. Mint a fekete tükör használatánál, a színek és formák

képekké fognak összeállni, ha már elég régóta és rendszeresen

csinálod a meditációt. A koncentrációd legyen laza.

Miután meditáltál a 3. szemeden, vizualizáld, ahogy a 3. szemed egyre fényesebb lesz, és sugarak

lépnek ki belőle mint a Napból. Irányítsd ezt az energiát mindegyik pszichikus szemedhez, kezdve

az 1. és 2. szemeddel, vissza a harmadikhoz, végül fel a 4. 5. és 6. szemed pontjához. Ezután

keringetheted az fényes energiát fel és le.

Remélem tudtam segíteni! Írj majd a fejleményekről! :)

2017. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
60%

Hogy jön a témához a Disney Channel meg a tanulás?


Amúgy pedig ne is próbálkozz a sátán megidézésével, nem is lehet megcsinálni és egyáltalán nem lesz jó vége. Felejtsd el!

2018. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Isti123& válasza:
A sátánt nem ideznikel minden féle humbokal hanem hinni, benne ! Ezt sajnos nem tudom elmagyarázni én mindig is tudtam hinni benne ez egy titok számomra is ...
2019. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!