Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A mai napog látok hallok...

A mai napog látok hallok furcsa dolgokat mik ezek?

Figyelt kérdés
Kiskoromban az ágy mögött láttam furcsa kicsi lényeket amik összevissza futkoztak erre a mai napig emléxem..ez csak akkor szünt meg amikor kicseréltük az ágyat emeletes ágyra mert már rozoga volt. Voltak azóta mostanában is eléggé furcsa dolgok velem és elkezdett jobban érdekelni. Lécci mondjatok egykét dolgot hogy mi lehetett/lehettek ezek?
2012. szept. 27. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Hupikék Törpikék!
2012. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hahaha nagyon vicces..
2012. szept. 27. 18:29
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
A helyesírás törpéi mentek érted...
2012. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vizsgáltasd ki magad. Lehet hogy komoly.
2012. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Emléxem, én küldtem oda őket, hogy tanítsanak meg helyesen írni, még küldtem is nekik levelet, hogy: Léccives látogassátok meg.

De úgy tűnik nem jártak sikerrel...

2012. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Mr23 ***** válasza:
Én hirtelen valami agyi elváltozásra gondoltam egyből. (a nyelvészeknek am meg üzenem hogy szerintem az elsőből is felfogta :P )Persze nem vagyok minden tudó, és hát vannak furcsa jelenségek a földön, szóval... Bár kicsi esélyt látok rá, de sok minden lehetséges. Viszont egy betegség (pl.: sklerózis multiplex) tünete is lehet. Ha rosszabb lesz én egy orvost mindenképpen ajánlok.
2012. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha léteznek szellemek, akkor lehetséges, hogy őket láttál.

Az is lehetséges, hogy szkizofrén vagy.

2012. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Szeszil ***** válasza:
Szerintem először is ne ijedj meg és ne gondold elsőre,hogy valami bajod van.Ha látsz ilyen lényeket akkor szerencsés vagy.Igen vannak ilyen lények manók,koboldok,tündérek.Ők mind a földön és földhöz kötött élőlények.Ha többet szeretnél tudni róluk ajánlom neked Villás Béla és Somlósi Lajos előadásait a You tube-n.
2012. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10-es, remélem ezt a manókoboldtündér dolgot nem gondolod komolyan.
2012. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

@Szeszil

én meg ajánlom neked a zárt osztályt.

2012. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!