Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki próbált szellemet...

Petizana kérdése:

Valaki próbált szellemet idézni? Ha igen mi lett?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is érdemes. Ha sikeres a végkimenetel akár rosszra is fordulhat a dolog. Anélkül is találkozhatsz párral, ha akarják, tudatni fogják veled, hogy "hahó itt vagyok". Idézést nem szabad csinálni, ha balul sül el, akkor a nyakadon maradhat.
2012. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mert veszélyes!!!!
2012. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen veszelyes de nagyon en egyszer meg csináltam de nem sikerölt aztan meg pont az az 5 fiú akkik nagyon bejönek nekem mindegyik belem szerert is nem tudok választani köztök mindegyik bejön (bocsa helytelen írás ért dicces vagyok) kapisi
2012. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 timpanon válasza:

Necromantiának hívják. De jobban teszed ha nem próbálod meg.

roppant csúnya dolgok sülhetnek ki belőle.

És nem csak a necromanta médium részére veszélyes hanem a szeánszon résztvevők bármelyikére is.

2012. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor 16 voltam, akkor, egyszer. De soha többet. Valamit nagyon elrontottunk.


Voltán egy boszorkány évfolyamtársam, az ő intelmei ellenére Quia táblával szorakoztunk egy házibulin.


Beültünk egy szobába, és ugye kérdezgettük, hívogattuk a szellemeket, aztán egy valakit, szal baromkodtunk.


De valamit nagyon elbaromkodtunk, mert fuvallatot éreztünk, táncolt a gyertya lángja, és mindenkit kirázott a hideg.

Én valami olyat is éreztem, hogy valami hideg van a tarkomnál, de az lehet a félelem miatt volt.


Elszaladtunk, aztán próbáltuk elfelejteni. De valaki maradt a szobában, valaki lelke biztos ott van, mert az átlag hőmérséklettől mindig 8-10 fokkal hidegebb a szoba azóta is.

Kutya, macska nem marad meg. De embernek sem nyugodt ott az álma.


Akinél volt a buli (7 éve), azóta is mondja, hogy a vendégszobájukban mindig panaszkodnak az emberek, hogy hihetetlenül rosszul aludtak... tuti nyitva hagytunk valami átjárót.

2012. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem voltán, hanem volt akart az lenni.
2012. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én rendszeresen meg szoktam idézni párat, szinte minden nap. Tőlük tanulok, sokkal intelligensebbek az élőknél.

21/F

2012. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Középiskolában sokat idéztünk, nagyobb társagban. de csak akkor sikerült, ha jelen volt egy bizonyos lány.( ő egy érdekes életű csajszi volt, van egy ikerbátyja, és halva született egy ikerhuga, valamint még az anyaméhben kilökődött egy testvérük, tehát négyes ikrek lettek volna..)Ha ő is jelen volt meg tudtuk nyitni az "átjárót",és később lezárni is sikerült, és valószínüleg jó szándékú szellemek jöttek csak, mivel, mindig jó dolgok történtek utána, és könnyebbnek is éreztük magunkat. egyik alkalommal az egyik csaj elsírta magát, mikor a kérésünkre jelet adott a szellem, és a megnyugtatására az olvadt viasz szivecske formát öltött.
2012. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szobek ***** válasza:
100%

Régen mi is idéztünk (gyermekkori legjobb barátomat, aki 10 éves korában meghalt), de amikor nagyon úgy nézett ki, hogy sikerült megijedtünk és abbahagytuk a "szeánszot", beparáztunk, majd amikor mentem haza este, egy téglakerítésen, mint egy törött szárnyú madár vergődött végig mellettem valami, tudtam, hogy Ő. Csukott szemmel könyörögtem: Bandesz ne, jobb néha csak hinni, mint tudni dolgokat. A zaj abbamaradt, és meg is nyugodtam. Viszont éjjel vele álmodtam, tudtam úgy is, hogy halott, elvonultunk és beszélgettünk. Olyan dolgokat mesélt a "túlvilágról", ami azóta be is bizonyosodott számomra. Könnyezve keltem fel(persze örömömben). Azóta is vannak álmaim pl.:halott édesanyámmal, és mindig megbeszéljük a problémáimat,tanácsokat is ad.

Jól süt el a szellemidézésünk, de megfogadtam, hogy soha többet nem teszem.

2012. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!