Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valamilyen természetfelett...

Van valamilyen természetfeletti élményetek? (szellemek megérzések ufok. Stb)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 19:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem szokásom képzelődni.Gyerekkoromban voltak élményeim,amikről kiderült,hogy valós oka van.A legtöbb szellemjárást is meglehet(ne) magyarázni józan ésszel.
2009. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Egy rakattal! De nagyon hosszú lenne leírni...
2009. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
76%
szellem, ufó semmi, de megérzéseim szoktak lenni, és sokszor be is jön.
2009. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Mikor még a szüleimnél laktam sokszor volt,hogy hallottam kopogást és mikor füleltem elhallgatott.Ha nem figyeltem oda megint kopogott.Elég ijesztő volt mert rendszerint akkor volt ez mikor egyedül voltam otthon.



Volt egy olyan eset is,hogy egyszer késő este a szobában voltunk benn a szüleimmel.A szoba ajtó be volt csukva és az előszobában le volt kapcsolva a villany.Csattanásra lettünk figyelmesek és mikor az ajtóra néztünk láttuk,hogy egy gömb lebeg z ajtó mögött.Majd hirtelen el tűnt.Kimentünk és nem találtunk mást csak a kamrában egy kb akkora lyukat a falban amekkora a gömb volt.

2009. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Töri érettségi előtt este még egyszer átolvastam a tételeket. Álltam az ablak előtt, bent fény, kint sötét volt, néztem a semmibe, és elgondolkoztam, hogy de jó lenne tudni, mit fogok húzni. Aztán ahogy bambultam, azt vettem észre, hogy nem az anyagot, hanem azt a számot mondogatom, hogy 8 8 8. Mikor felfogtam, gyorsan megnéztem, mi a 8-as tétel. Pont az volt, amit akkor mondtam fel, szomorúan gondoltam, csak ezért. Aztán másnap mégis a 8-ast húztam ki :-). Hasonló volt anatómia érettségin is. A jó vastag anatómiakönyvben majdnem minden oldal be volt jelölve, mint tétel. Az egészet csak végigolvastam, kivéve egyet, a "gyomrot", mert azt olvasás után fel is mondtam. De csak azt az egyet az egész könyvből. Másnap azt húztam.


Egyik este láttam valami fényeset az egyik 10 emeletes ház mellett lefelé haladni, Gondoltam, kidobta egy égő papír- vagy rongydarabot. Aztán kb. a 6. emelet magasságában rövid időre megállt, majd elindult a háztól távolodva, végül eltűnt. Nem is foglalkoztam vele többet. Ez volt vasárnap este. A hétfői újságok azzal voltak tele, hogy többen is UFO-t láttak vasárnap este.

2009. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
engem nagyon érdekelnek ezek a dolgok már mióta az eszemet tudom! nagyon sok ilyen élményem van! aki szívessen levelezne ilyesmiről nyugodtan küldjön privát e-mailt is! addig is köszi az eddigi válaszokat
2009. aug. 5. 21:42
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen hétköznapi élményeim vannak, mások mégis természetfelettinek gondolják őket. Igen, valószínűleg én vagyok a normálatlan...
2009. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
én mindig megálmodom hogy a bnőim közül kinek lesz pasija és hogy fog kinézni és ez ált. 1-2 héten belül bejön :D de ha szakitanak azt is megálmodom :( ez már nem olyan jó de legalább fellehet rá készülni
2009. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
84%
Nekem kisebb megérzéseim szoktak lenni, elsősorban a legjobb barátommal kapcsolatban... például megérzem olykor, ha valami rossz történik vele, de arra is többször volt már példa, hogy előre tudtam (5 perccel előtte), hogy fel fog hívni.
2009. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem és nem is akarok, rettentően félek az ilyenektől, szóval remélem soha nem lesz részem ilyenekben!
2009. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!