Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elkezdhetnék félni? (lent)

Fülöp krisztián kérdése:

Elkezdhetnék félni? (lent)

Figyelt kérdés
Nos,én 10 éves vagyok,eddig nem is hittem a szelemekben stb...De az osztálytársammal összevesztünk mert ő mindig verekedni akar és kötözködik de nem ez a lényeg.Pár barátjával összeültek,és elkezdtem "Démont idézni",összeültek 5-6-an és elkezdték mondani:Démon,Támadd meg Krisztiánt !Ettől meg sem ilyedtem,kiröhögtem őket.De akkor kezdtem el félni,amikor este nem tudtam aludni,hányingerem volt,ment a hasam,fájt a fejem.Aztán elkezdett nyüszögni a kutyám (tacskó szobakutya velem alszik) és hirtelen elkezdtek recsegni,ropogni a bútorok.Ez szellem lehet ?Vagy csak én parázok,és elképzelem ezeket ??Létszives normális válaszokat írjatok...
2012. okt. 13. 18:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam Elkezdtek*
2012. okt. 13. 18:09
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem léteznek ilyen butaságok.

Menj aludni:)

2012. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem hogy láttam,abban élek...De az a lény amit mondtál,én még nem halottam ilyenekről...Privátban ki tudnád fejteni jobban ?
2012. okt. 13. 18:31
 4/24 anonim ***** válasza:
LOL :D
2012. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
90%
Szia! Nyugodj meg tuti csak képzelődsz, inkébb gondold át a napot, valami mosatlan gyümölcsöt vagy esetleg lejárt szavatosságú kaját ehettél, attól mehetett a hasad és a hányingered is attól van, és a fejfájás is szintén a gyomrod miatt volt(nekem is sokszor fáj a fejem a gyomrom miatt).A kutsusod meg azért nyöszörgött mert látta rajtad hogy kedvetlen esetleg sápadt vagy.A szoba-állatok akik szinte minden percben ott vannak az emberrel figyelmesebbek az emberre nézve mint az udvari rokonaik és sok esetben meg a kedvük is nagyon hasonlóan alakul a gazdájukéhoz tehát például a sokáig szomorú kedvetlen maradsz ő is az lesz.A padló recsegés ropogás pedig biztosan máskor is megesett már de csak most figyeltél fel rá amiatt a különös történés miatt amiről te is irtál. Semmi para próbál elfelejteni az egészet és lépj túl ezen :)
2012. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Előző: olyan hogy LOÚ meg VECCŐ - Nincs :D:D

De jót röhögtem rajta xD

2012. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Dehogy nincsen. Ha szerencséd van erre jár egy loúológus és jobban kifejti.
2012. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ne félj,csak idióták az osztálytársaid.

Nem kell félned,nem idéztek meg ők semmit.

A hasmenésnek különböző okai lehetnek.

Pl az idegességtől is kijöhet,de most tombol egy ilyen hányás-hasmenés vírus is.

Nem kell félned,aludj nyugodtan!

2012. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nyugodtan pontozzatok le amiért nem akarom hogy egy 10 éves ne merjen aludni. Én megértem hogy nektek jók ezek a viccek. De egy 10 évesre ezek károsak is lehetnek. Simán elkezdhet hallucinálni, vagy éveken keresztül félni fog.

2012. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ja, gyökerek vagytok. Ne ijesztgessétek a gyerekeket ilyen marhaságokkal. Déont idézni csak így nem lehet. Gondolj csak bele ha te egy démon lennél, engedelmeskednél néhány kis taknyosnak? Nem hiszem. Csak bemesélted magadnak a történteket. Nyugalom.
2012. okt. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!