Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elkezdhetnék félni? (lent)

Fülöp krisztián kérdése:

Elkezdhetnék félni? (lent)

Figyelt kérdés
Nos,én 10 éves vagyok,eddig nem is hittem a szelemekben stb...De az osztálytársammal összevesztünk mert ő mindig verekedni akar és kötözködik de nem ez a lényeg.Pár barátjával összeültek,és elkezdtem "Démont idézni",összeültek 5-6-an és elkezdték mondani:Démon,Támadd meg Krisztiánt !Ettől meg sem ilyedtem,kiröhögtem őket.De akkor kezdtem el félni,amikor este nem tudtam aludni,hányingerem volt,ment a hasam,fájt a fejem.Aztán elkezdett nyüszögni a kutyám (tacskó szobakutya velem alszik) és hirtelen elkezdtek recsegni,ropogni a bútorok.Ez szellem lehet ?Vagy csak én parázok,és elképzelem ezeket ??Létszives normális válaszokat írjatok...
2012. okt. 13. 18:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Elég gyökerek az osztálytársaid!
2012. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Kedves gyermekem!

Szellem, démon, loú, veccő, farkasember, slenderman, vámpír, reptoid NEM ISMÉTLEM NEM LÉTEZIK! Aki meg az ilyen gyökérségben hisz annak meg az agya nem létezik. Csak a fejed játszik veled, beképzelsz fura dolgokat amiket érdekes módon ameddig nem tudtad mi az a démon meg szellem, addig nem is tapasztaltál ilyeneket. Véletlen?

2012. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

10 évesen nekem meg a lábujjam fájt,egy dolgozat után!

Összeültünk és megidéztük Salamont,aki megajándékozott egy Fagylalttal!

2012. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat...Tényleg elég gyökerek...Lehet hogy csak hülyék mert 2.-ban szétszedtek minket 18-an voltunk.Most viszont hirtelen 31-en vagyunk..3.-ban 32-en voltunk csak megbukott valaki.
2012. okt. 14. 09:35
 15/24 anonim ***** válasza:
Hogy tud valaki megbukni általános iskola, alsó osztályban ?XDD
2012. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Még hogy nem létezik loú???

A loú az egy hihetetlenül veszélyes természetfeletti lény, ami pont akkora, mint egy ló, csak nagyobb. Bemegy az udvarba és nem engedi, hogy az éhes állatokat megetesd. Nyerít, nyihog, és mérgesen morog. Csak a veccő, ami elűzi. Meg a bézbózveccő, és a veccővető. A loúk miatt nem lesz világvége sem, hiszen a loúk erősebbek mint a reptoidok, és eltiporják őket, mert a reptoidok nem rendelkeznek veccővel.


Üdv, semmiennyivel,

diplomás jós, loulógus, veccőológus, veccőkereskedő, veccőgyártó, reptoidokógus, atlantiszi fényjáró, tisztánlátó, tisztánhalló, tisztánszagló, médium, démonológus, reiki mester, feng-shui guru satöbbi, satöbbi

2012. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
12.hát azt én sem értem,de van 1 osztálytársam aki már 7.-es lenne,és most másodikos csak velünk jár negyedikbe mert nem rakhatják a másodikosokhoz...
2012. okt. 14. 10:36
 18/24 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, ha démon lennél, kéne téged idézgetni, hogy szopasd a kölköket? Tyűha, lehet, hogy nincsenek.


Oké, tiszteletben tartom a hitedet, vannak démonok. Akkor Isten hogy hagyná, hogy közétek szabaduljon egy, mikor azt se tudtátok, mivel szórakoztok? Isten nem ember, hogy beáldozzon pár embert, hogy a többi lássa, mit nem kéne!

2012. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Zsizsik666 ***** válasza:

Így fogsz járni egész biztosan, nézd meg a videót! :


[link]

2012. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A recsegés lehet amúgy hőtágulás is.
2012. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!