Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hogy vámpír vagyok,...

Lehet hogy vámpír vagyok, vagy valami ilyesmi izé? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos, mielőtt még bárki elkezdene Twilightozni, vagy azzal piszkálni, hogy én is egy mániákus rajongó vagyok, hát elmondom, hogy nem igazán. Meg sem néztem volna a filmet, de múlthét pénteken az osztályban mindenki meg akarta nézni, így az első két részt nekem is néznem kellett velük. Nem mondom hogy olyan rossz, mert tűrhető, de nem igazán az én stílusom. Annyira nem kötött le, viszont észrevettem pár furcsaságot:

1. Az én bőröm is iszonyat fehér, sápadt, születésem óta és egyszerűen nem barnulok. Rémisztően fehér a bőröm

2. A szemem színe szokott változni. Ez már lényegében fura. Alapból kék, de van hogy éles világos kék, van hogy sötét kék, van olyan hogy zöldes vagy barnás és van olyan, hogy az egyik szemem világosabb mint a másik.

3. Szinte mindig jéghideg a testem, kivéve amikor alszok. Még ha fürdök is, a lábaim meg a kezem dermesztően hideg. És én pedig nagyon ritkán fázok.

4. Ez talán a depressziótól van nálam vagy nem tudom, de nem tudok éjszaka aludni. Múltkor megpróbáltam. Soha többet! Kegyetlen kínzás volt, amit akkor átéltem. Szúval és éjszaka nem tudok aludni..

5. És ami még ezeknél is különösebb. Kívánom a vért. Ha megsérülök (ami nálam gyakran előfordul) és lesz egy sebem, ami vérzik, kiszívom. Ez lehet, hogy sokaknak undorító, de nekem nem az. Én kívánom a vért.


Talán pszichológushoz kéne járnom? Vagy mi a bajom? Ennyire ütődött lennék?..


2012. okt. 24. 18:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%

Jól gondolod, el kell menned egy pszichológushoz!

Nem vagy vámpír!

2012. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
I don't wanna live on this planet any more.
2012. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
és tudsz gyorsan futni? :DDDDDDDDDDDDDD
2012. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
amúgy (ha valóban igaz ez) akkor tényleg go dokihoz.
2012. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
100%

1. a bőröm nekem is fehér, fehérebb az átlagnál és nem szoktam lebarnulni.

2. a szemszíned változhat a pigmentek döntik el milyen színű legyen, lehet lelki állapottól is változhat, nekem egy időben kék volt, most zöld vagy ezeknek az átmenete szokott lenni.

3. nekem is hideg a testem (végtagjaim) ugye arra gondoltál? ez érszűkület is lehet, és igen én is hóesésben pulcsibn mászkálok, egyszerűen nem fázom és soha nem vagyok beteg.

4. esténként 2-3 órkat alszom altatóval, ez lehet a stressz miatt van, de ha 1-2 éve fentáll akkor menj el orvoshoz, mert más van a háttérben.

5. ez hülyeség, gondolom nem úgy kívánod, hogy ha valaki megvágja magát a közeledben te azt megérzed és rátámadsz. Ha megsebzem magam akkor én is általában megszívom eg kicsit, mellesleg a nyál fertőtlenítő hatású, lehet, hogy ezt má nem csinálja s furcsán néznek rám, de ez nem jelent semmit.

2012. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Zsizsik666 ***** válasza:
100%

1. Az én bőröm is iszonyat fehér, sápadt, születésem óta és egyszerűen nem barnulok. Rémisztően fehér a bőröm

2. A szemem színe szokott változni. Ez már lényegében fura. Alapból kék, de van hogy éles világos kék, van hogy sötét kék, van olyan hogy zöldes vagy barnás és van olyan, hogy az egyik szemem világosabb mint a másik.

3. Szinte mindig jéghideg a testem, kivéve amikor alszok. Még ha fürdök is, a lábaim meg a kezem dermesztően hideg. És én pedig nagyon ritkán fázok.

4. Ez talán a depressziótól van nálam vagy nem tudom, de nem tudok éjszaka aludni. Múltkor megpróbáltam. Soha többet! Kegyetlen kínzás volt, amit akkor átéltem. Szúval és éjszaka nem tudok aludni..

5. És ami még ezeknél is különösebb. Kívánom a vért. Ha megsérülök (ami nálam gyakran előfordul) és lesz egy sebem, ami vérzik, kiszívom. Ez lehet, hogy sokaknak undorító, de nekem nem az. Én kívánom a vért.


1. Az én bőröm is iszonyat fehér, kb. mint egy hulla.

2 A szemem tiszta fekete és barna között változik

3 Szinte mindig jéghideg a testem---->nekem beválik ha rakok a tűzre, igaz a lábam-kezem olyankor is hideg

4. én is nappal alszom inkább

5. ezt meg bemagyarázod magadnak

6. te nem vagy normális

7. ugye én is vámpír vagyok? -.-"

2012. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vámpír. Az egy dolog, hogy kiszívod a vért a sebből, én is azt csinálom (néha), de nem vagy az. És a twilight-ban meg csak tipikus drakula alapú vámpírok vannak. Ha igazi vámpírokról akarsz olvasni, olvasd el Darren Shan Vámpír könyvek sorozatát. Nem minden az, aminek látszik. :)
2012. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
És a fehér bőr, szemszín átmenet, hideg test, kevés alvás és az utolsó is igaz nálam, de gondolom nem vagyok vámpír. Bár én este élénkebb vagyok és picit (mondom picit!) gyorsabban futok, még nem leszek vámpír. Bár imádom őket, nem estem át vércserén. XD Még. Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, én így gondolom, ez van. Ezt a válaszolóknak írom.
2012. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
40%

"Nem mondom hogy olyan rossz, mert tűrhető, de nem igazán az én stílusom. ANNYIRA NEM KÖTÖTT LE, VISZONT ÉSZREVETTEM PÁR FURCSASÁGOT"


Direkt emeltem ki azt a mondatot. Olvasd el, és rájössz, hogy ez márpedig a film hatása. A nézése közben vetted észre ezt a néhány dolgot.

2012. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valami. Ha nem nézted volna meg, nem is kezdtél volna gyanakodni ilyenfajta hülyeségre.
2012. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!