Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézéssel kapcsolatban...

Szellemidézéssel kapcsolatban segítene vki?

Figyelt kérdés

Ma este mivel Halloween van szeretnék szellemet idézni.

De előtte mindent megszeretnék róla tudni.Olvastam,hogy ez milyen veszélyes és h milyen következményekkel járhat,főleg ha vki egyeddül csinálja.De attól függetlenül kiszeretném próbálni egyedül vagy a testvéremmel együtt,ha belemegy.

Utána olvastam és ki is ítam egy papírra ha vmi lenne egy száműzési "szöveget".

Ezeken kivül még több dolgot szeretnék megtudni ha egyedül csinálnám mit kéne tennem stb.?És ha netán vmi történe mit tegyek v mit ne tegyek???


2012. okt. 31. 15:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan idézz. Jó vége lesz.
2012. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy ideje nem jelentkezik a kérdező!!! Talán mégis megcsinálta? Egyedül? Mi lett vele? Ááááááááááááá!!! Szóljatok a szomszédnak!
2012. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Úristn te jó ég uccsó kérdezőnek,itt vok,ja és nem csináltam meg xd
2012. nov. 22. 18:51
 14/16 anonim ***** válasza:
De jóóóóó!!! Már akartunk menni érted! :))
2012. nov. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
te jó ég,csak nem volt kedvem a kommentekre válaszolgatni :DXD
2012. nov. 26. 19:45
 16/16 anonim ***** válasza:
DXD? Az mi? Olyan, mint a DVD, csak nem a halandóknak, hanem a túlvilágra gyártják? :-)))
2012. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!