Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek? Vajon ez...

Léteznek szellemek? Vajon ez az lehetett?

Figyelt kérdés
Az előbb én anyu és apu álltunk a konyhában és épp főztük az ebédet, amikor szinte egyszerre megszólaltunk apuval, hogy: hé, ti is láttátok, hogy valaki elsétált a folyosón? Persze csak épp a szemem sarkából láttam egy fekete alakot menni, azt hittem a hugom volt az, de ő a szobában volt végig. Apu is látta. Szóval nem tudom mi lehetett az.
2012. nov. 11. 13:23
1 2
 11/16 Softness ***** válasza:
szellem volt
2012. nov. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok olyan jók XD Kivéve a kilencest, az tényleg hasznos. Azt hallottam, hogy ha van tükör a szobádba, akkor az éjjel le kell takarni. A válasz pedig, lehetséges.
2012. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
őrangyalod xP figyelte hogy főzöl.
2013. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem.. vagyis annak is tekinthető de a valódi megnevezés az "Árnyalak"

Én és a körülöttem élők (család, barátok) sokszor találkozunk velük!

Azt nem mondom hogy rossz szellemek, de hogy nem a "menny"-ből jöttek az biztos!

2013. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
De ha szellem is volt,nem bant!
2013. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát ha szellem is volt akkor sem tud bántani mert a szellem nem tud meg fogni semmit :)
2013. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!