Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek? Este...

Léteznek szellemek? Este egyedül nem birok elaludni mert parázok:///// 12/F

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 20:12
1 2 3 4 5
 21/44 Lilith1994 ***** válasza:
14:55-ös nem kell offolni hanem a kérdésre felelni. Másrészt igenis léteznek orvosok is pl pszichológusok is írtak ilyen esetekről könyvet. ha gondolod figyelmedbe ajánlom.
2012. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Könyv=semmi,videó=semmi,kép=semmi,egy ember szava=semmi.

A mai világban már könnyedén bizonyítható lenne a szellemek létezése, de még sem tudják, mert nem léteznek és szegény kisgyerek fejét nem kéne ilyen hülyeségekkel telebeszélni.

2012. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 Antimod ***** válasza:

"Könyv=semmi,videó=semmi,kép=semmi,egy ember szava=semmi.

A mai világban már könnyedén bizonyítható lenne a szellemek létezése"


Te hogyan bizonyítanád?

Dr. Gary Schwarz megpróbálta, komoly eredményeket is produkált már, de rá se hederítenek.

2012. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:
36%
Hát, figyelj, néha én is parázok esténként, de aztán mindig eszembe jut, h nincs miért kísérteniük engem, mert nem tettem ellenük semmit, szal nem rongáltam meg sírokat, nem járok temetőben éjszaka.( nem mintha nappal azt tenném) nyugi, ha te se tettél nekik kárt, akkor nincs miért aggódnod. De előfordulhat, hogy egy megkeres téged, még akkor is, ha nem ismer, hogy segítséget kérjen. Ilyen pl., ha hozzád hasonló korú embereket megöltek/megölték magukat (ilyenkor jobb, ha szakembert hívsz). Én amúgy ha látnék szellemet, nem paráznék, régóta vágyok rá, h lássak egyet! :D 12/L
2012. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
12%
Előző, látszik hogy még csak 12 van Xd Kérd meg a szüleidet, hogy magyarázzák el mi a valóság és mi nem.
2012. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Ha van macskád akkor ne parázz, azt nem szeretik a szellemek ;) Amúgy meg ha nincs macskád sem kell parázni, ezzel csak magadat stresszeled.
2012. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
ha illatot érzel amilyet nem szoktál. vagy mindig rosszat álmodsz ott vannak.macskát kell tartani.én tudom.
2012. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
Nem,nem léteznek
2012. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 Darky ***** válasza:
78%

Hallod szellemek leteznek! Ha nem artasz nekik nem artnak neked enyi.

Amugy a szkeptikusoknak mondom hogy:

fenykep van! video van! konyv van! :P csak utanna kell kicsit nezni anyi az egesz!

Am a kerdezonek mondom hogy tenleg ne fej es ne is gondolj ra es tuti nem lessz semmi szellenektol nem kell fened csak a demon oktol.

2012. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

"fenykep van! video van! konyv van"

Bármit belelehet szerkeszteni egy képbe, videóba(lásd filmbe) és bármit le lehet írni egy könyvben...

Ne ijesztgesd te is azt a szegény gyereket, a kitalált hülyeséged miatt.

2012. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!