Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veled valamilyen...

Történt már veled valamilyen megmagyarázhatatlan természet feletti dolog vagy szituáció volt már az életedben?

Figyelt kérdés

Vagy van valamilyen különös képességed vagy volt már hogy meg mondtál előre egy dolgot ami aznap be is vált?És ez nagyon sokszor újra sikerült?

Elmesélnéd itt hogy mi történt személyesen veled,az élményedet?



2012. nov. 28. 00:00
1 2 3 4
 11/31 Pietrosol ***** válasza:
55%

Szia!


Igen!


Álmodni szerettem volna egy elképzelt dologról,majd felébredtem álomemlék nélkül és a valóságban megtörtént az elképzelt történés!

2012. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
12%

A "természet feletti" és a "meg mondtál" helytelen, helyesen egybeírjuk:


természetfeletti

megmondtál


Sok a vesszőhiba is, figyelj oda jobban!


Örülök, hogy segíthettem.

2012. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Utolsó ha nyelvtan órára lesz szükségem majd fel keresek egy nyelvtantan tanárt,ha engem nem zavar egy két vessző akkor téged sem kell hogy zavarjon szerintem túl sok ideje van az ilyeneknek mint te vagy és azért kötekednek.És nem kérek a segítségedből,mint ahogy nem is kértem egyébként,pont.
2012. nov. 28. 17:26
 14/31 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm mindenkinek a választ,és nem én pontoztalak le benneteket,kivéve a nyelvtan tanár önjelöltet.És fel sem pontoztam senkit.A testelhagyós emberkének meg csak azt tudom mondani hogy kitalált szaga van annak amit írt,mert egyszerűen nem tudja életszerűen elmondani.A többiek normálisan válaszoltak.
2012. nov. 28. 17:31
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Ezt már hallottam többször is,igazából valami extra volt benne?Vagy ugyanolyan volt mint a testben lenni?"


Velem is történt testelhagyás.Át tudtam nyúlni a falon,és egy nagyon kellemes könnyedség fogott el,a fizikai világ határai leomlottak,úgy éreztem,fizikailag semmi sem árthat nekem.

2012. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
69%
telekinézisben volt sikerem 1x 1 hónap gyakorlás után
2012. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Mi az a telekinézis?

Egyébként még mindig keveslem ezt a magyarázatot testelhagyásnál,akinek konkrét élménye van az több és részletesebb irományt produkálna sztem.Így szinte a kérdésem hosszabbra sikeredett a válaszodnál.Nem kötözködni akarok csak nekem ez így úgy tűnik mintha csak kitalálnád,mert jól hangzik.És már többektől hallottam de senki nem tudta leírni érdemben a dolgot.

2012. nov. 28. 21:00
 18/31 anonim ***** válasza:
46%
Tűzgólemet idéztem már többször is, csak már majdnem le is buktam, úgyhogy felhagytam vele.
2012. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
14%

"A testelhagyós emberkének meg csak azt tudom mondani hogy kitalált szaga van annak amit írt,mert egyszerűen nem tudja életszerűen elmondani."


Majd ha lesz ra felesleges 1 oram akkor leirom, amugy miert ne tudnam elmondani?

2012. nov. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
86%

"A kérdező kommentje:


Mi az a telekinézis?

Egyébként még mindig keveslem ezt a magyarázatot testelhagyásnál,akinek konkrét élménye van az több és részletesebb irományt produkálna sztem.Így szinte a kérdésem hosszabbra sikeredett a válaszodnál.Nem kötözködni akarok csak nekem ez így úgy tűnik mintha csak kitalálnád,mert jól hangzik.És már többektől hallottam de senki nem tudta leírni érdemben a dolgot."


Érdeklődtél a testelhagyásról,ezért gondoltam leírom amit tapasztaltam.A tapasztalat nagyjából ennyi volt,mert a félelmem miatt meghiúsult a további része.Csak annyi történt még,hogy hirtelen felültem az ágyra,és el akartam indulni valahova,de megijedtem,mert nem tudtam,hova megyek,ezért visszatértem a testembe.

Nem kitalált sztori,minek találnám ki? Azt sem tudom ki vagy.Egyébként nem is beszélek már erről másoknak,mert az a néhány,hozzám közelebb álló ember,akinek csak úgy kérés nélkül elmondtam,kinevetett,meg hülyének nézett.

2012. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!