Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veled valamilyen...

Történt már veled valamilyen megmagyarázhatatlan természet feletti dolog vagy szituáció volt már az életedben?

Figyelt kérdés

Vagy van valamilyen különös képességed vagy volt már hogy meg mondtál előre egy dolgot ami aznap be is vált?És ez nagyon sokszor újra sikerült?

Elmesélnéd itt hogy mi történt személyesen veled,az élményedet?



2012. nov. 28. 00:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, apróságnak tűnik, de nekem érdekes: volt olyan, hogy előre megéreztem dolgokat, valakinek az érkezését, akire senki sem számított, valaminek az eredményét, vagy gondoltam valaminek a lehetőségére és perceken belül megvalósult. Csupa apróság, de nagyon sűrűn fordul elő, talán csak megérzés, nem tudom...
2012. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Utolsó ez jó ez tetszett.
2012. nov. 29. 22:54
 23/31 ViktorKovacs válasza:
83%

en meg regebben megalmodtam a Star Wars Klonok Haborujanak egy reszet, pontosabban a 3.evad 3. reszet, amikor a szepik a Rhilotot tamadtak, aszem hogy a cime Utanpotlas volt azota sem sikerult megalmodnom semmit...

bocs az ekezetekert angol a bilentyuzetem...

2012. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
Velem kiskoromban történt a testelhagyás sétáltam a mámáméknál és egyszer csak úgy éreztem mintha nem lennék sehol mármint láttam és hallottam mindent de mégis olyan más volt mintha csak lélekben lennék ott a testem mintha eltűnt volna olyan volt mintha nem lennék mintha a testem és a lelkem két külön világban létezne mégis bennem egyébként van amit nem lehet leírni mivel nincsenek rá szavak nem lehet megfogalmazni igazából ennél többet nem tudok róla mondani de és ez csak pár másodpercig tartott
2012. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
100%
én egy hétre előre álmodok meg képeket az életemből(napi rendszerességgel, be is teljesülnek) DURVA.
2012. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%
ja és egyszer kb 5 évesen nyaralni voltunk , majdnem megfulladtam és az utolsó emlékem h a víz felett lebegek és utána semmi másra nem emlékszem... de tényleg... bárhogy is próbálkozom, nem ugrik be semmi utána... nagyon különös sztem..
2012. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan h álmodtam valamiről /pl: tábor, új ebédlő/ és elfelejtettem de amikor a táborba értem néhány helynél rájöttem h ezt már megálmodtam csak elfelejtettem.

Vagy még a másik h olyan módba /vagy nem tom hogy mondjam/ kerültem mintha egy mozit néznék mentem meg értettem mindent de mintha nem lettem volna ott csak bámultam mint egy mozifilmre ehhez kapcsolódik az a könyv amit elolvastam: Florinda Donner "Álomban ébren"

2012. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
80%
Amikor eltevedtem, vagy kiläthatatlan helyzetbe kerültem, embernek kinezö, de szerintem angyalok kisegitettek... Lehetetlen helyzetben, tök väratlanul. Vagy megis emberek voltak? Nem tudom. Utolag sokszor angyalnak tünnek.
2013. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
88%

Régebben gyakran néztem a madagaszkár pingvinjeit mar összes részt láttam és néhany naponta 1 rész csak ugy spontán eszembe jutott és az a rész még aznap a tvbe volt és ez rengetegszer előforduilt először még jo "hecc" nek talaltam hogy vajon meddig sikerül a "mák" sorozat szamoltam is de 30 utan valahogy kezdett gyanus lenni 100 valahány után mar nemis számoltam de az haggyán hogy 100x eltaláltam de EGYSZER SEM TÉVEDTEM tehat sosem volt olyan hogy gondoltam egy részre oszt tévedtem NEM mind a 100x hibátlanul eltaláltam

Naponta néhany naponta jutott csak ugy eszembe egy rész és nagyon furcsának tartottam még most is bár mostanaba mar nem nézem a madagaszkár pingvinjeit

Nemtudom hogy hatalmas véletlen sorozat volt ez de igazabol remélem mert mondom 30-40 után mar nagyon furcsa volt

(Nem kamu)

2015. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Dragon Bolt válasza:

Nekem 3 ilyen lenne:


1. Tegnap a nappaliban hagytam a papucsom, utány elmentem WC-re, mire visszajöttem, a szobában volt. (Tudom, ne volt túl érdekes)


2. Ezt egyik barátom apja mesélte: Éjszaka horgásztak egy tónál, mikor egyszer csak vlamiféle fény borított be mindent, majd megjelent egy UFO szerűség. Ahogy jött, úgy is tűnt el.


Én speciál alig tudtam elhinni, de ketten is látták. Mai napig gondolkodom rajta, hogy mi volt az.


3. A barátomék régi házánál kint voltunk éjszaka, amikor valami nagyon gyorsan mozgó, villogó valami ment az égen.


Magam sem hiszem el, ha nem látom.

2015. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!