Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Energiavámpir lennék?

Energiavámpir lennék?

Figyelt kérdés
Teljes egészében tele vagyok negativ energiával föleg a depim miatt, mostanában olyanokat tapasztalok magamon ha egy másik ember ideges akkor én kicsit boldogabb leszek a kelleténél,ha pedig valaki boldog akkor meg én leszek ideges,vagy pl. más szomorú akkor boldog vagyok,nemrég olyanokat csinálok hogy megpróbálok másokba negativ energiát sugárazni,és amikor ezt csinálom gyakran ingerültebbek,lesznek körölüttem az emberek,kérdésem: Energiavámpír lennék
2012. dec. 13. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ettől a kérdéstől most jó kedvem lett. :D

Szerintem nem.

2012. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem. Csak troll.
2012. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor te csak egy politikus leszármazottja lehetsz,nem energiavámpír!
2012. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 x) ***** válasza:
Te max szar ember lehetsz. De az energiavámpír nem ezt jelenti.
2012. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha hetedikben jártál volna fizikaórára, akkor tudnád, hogy az energia nem egy olyan dolog, amit sugározni lehet. Pláne nem sugárazni.
2012. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sugárazni xD
2012. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 agi91babe ***** válasza:
92%
Én értem mire gondolsz, és szerintem nem vagy az, mert akkor nem fogalmazódott volna meg benned ez az aggodalom. Szerintem csak boldogtalan és céltalan vagy. Felborult a lelki egyensúlyod. Próbálj ez ellen tudatosan tenni. Sportolj, az sokat segít a lelki nyugalom megtalálásában. Olvass új dolgokról, amik érdekelnek. Próbálj olyan dolgokat találni, amibe ha időszakosan is, de szenvedéllyel belevetheted magad. Hajrá :)
2012. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 agi91babe ***** válasza:
Mi fenéért kellett lepontozni? Szerintem semmi elrugaszkodott dolog nem volt a válaszomban. Ne legyetek már ilyen rosszindulatúak!!
2012. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindenhol lepontoznak, teljesen mindegy mit írsz. Sok a keserű ember.
2012. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem energiavámpír vagy,hanem egyszerûen segggej :)
2012. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!