Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Körülbelül 3-4 éve történhetett a dolog amit elszeretnék mesélni. Van egy sarki szekrényem és azon az egyik polcon van belül a sarokban egy Biblia előtte pedig apró, törékeny kis tárgyak.Este volt már, aludni készültem. Az ágyamban feküdtem mikor egy nagy puffanást hallottam, de akkor valamiért nem törődtem vele bár nagyon megijedtem. Reggel mikor felébredtem láttam hogy a Biblia a földön hever.Az érdekes már csak az a dologban, hogy nem a polc előtt volt mint mikor esetleg meglökik a polcot és előrefele leesik a Biblia, hanem a polc mellett, távolabb tőle, tehát oda véletlenül semmiképpen sem eshetett le, valamint az apró tárgyak egyike sem volt eltörve illetve leesve. akkor nem foglalkoztam túl sokat az esettel, de már így évekkel később jobban érdekel a dolog, ugyanis már hiszek a szellemekben.Más furcsa dolgok is szoktak velem történni mostanában. Például úgy érzem mintha megérezném a szellemek közelségét a testemen. Éjszakánként előfordul, hogy olyan érzésem van mintha simogatnának.Valamint egy pár napja nagyobb a pupillám a megszokottnál és a normálisnál.(nem drogozok és nem vagyok beteg). Anya mikor egyik ismerősével beszélgetett szóba hozta ezt a pupillatágultságot.Az illető sokat foglalkozik az ezotériával, nagyon érdekli őt a téma. azt mondta anyának, hogy azoknak szokott tág lenni a pupillája akik képesek vagy képesek lesznek különös dolgokra( például meglátni szellemeket vagy jóslás). Nem tudom mennyire lehet ezt elhinni, de a lényeg az hogy szeretném ha leírnátok a véleményeteket ezekkel a leírottakkal kapcsolatban.

Előre is köszönöm=)


2011. febr. 17. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A pupilla a fényerősségtől függően tágul, és szűkül. A Biblia miért esett le, azt nem tudom.
2011. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet ,te raktad/vagy valaki más amíg aludtál a földre a Bibliát,a puffanás meg valami más volt... Nekem is volt már érdekes a pupillám,nem tudom mi lehetett,de kicsit besszartam,amikor a tükörbe néztem...
2011. febr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A Bibliát tuti hogy senki sem rakta oda.Szüleim már aludtak én pedig egyedül voltam a szobában szóval senki sem nyúlt hozzá.
2011. febr. 18. 15:40
 4/13 Willisz ***** válasza:
nem tudom vala melyik szellem elolvasta érdekelte fogalmam nincs de még ijet hogy a biblia esik le pont a biblia...
2011. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem is sűrűn tág a pupillám, de én sem drogozom.
2011. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen és hát nyilván nem leesett hiszen akkor az előtte lévő tárgyak sem maradtak volna ugyan úgy, és nem jóval messzebb esett volna le valamint nem a polc mellé hanem elé:D
2011. febr. 18. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Én meg egyszer régen anyukámnál aludtam, és a polcon volt pár könyv, egy le is esett, és ha álmomban nem bújtam volna anyukámhoz... Na az fájt volna. 99% hogy a ház előtt elmenő járművek okozták (a Hungária körút mellett lakunk)
2011. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem lakom forgalmas út mellett=)
2011. febr. 19. 22:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem az emberek másodikos korom óta nyaggatnak azzal, hogy tág a pupillám, azóta egyre jobban megy a jóslás és látok néha olyat amit más nem igen. A biblia hát, nem valószínű, de lehet, hogy a szellem isten hívő vagy nem tudta mi az és érdekelte, de nem tetszett neki és eldobta.
2011. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem hogy mi az amit látsz és más nem látja?:)
2011. febr. 20. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!