Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kiráz a hideg ha szellemek...

Kiráz a hideg ha szellemek szörnyek ufók-ról olvasol?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, de ha egy érdekes regényt olvasok, és abban erről szó van, nagyon jól bele tudom magam élni. :) Akkor már ki is rázhat a hideg. :)
2009. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ha videókat képeket látsz róluk?:)
2009. aug. 30. 12:51
 3/18 anonim ***** válasza:
Engem nem ráz kia hideg, ugyanis érdekel a dolog, minél többet látok , annál jobbam érdekel, csak az a baj legtöbb kép és video hamis. Sajna, bár hiszem van a NASA-nál komoly cucc amit nem mutatnak meg soha. Ezt UFO témárol irtam, a szellemekben nem nagyon hiszek, bár megnézem a videokat, legfeljebb nevetek rajta, a szörnyekröl annyit ha filmben van megnézem, de nem nagyon foglalkoztatnak.
2009. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
nem, esetleg a zombiktól :F
2009. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
(: :D
2009. aug. 30. 13:12
 6/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha videót, vagy képet nézek, sokszor csak az járja meg a fejem, hogy valami kamu, mert már annyian át akarták verni az embereket ezzel.

2009. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem. hiszek a szellemekben, az ufókban is egy picit, mondjuk szörnyekben nem XD szeretek róluk olvasni, van egy külön mappám "furcsa dolgok"-nak (szellemek,ufók,fura állatok,ismeretlen állatok,dolgok,lokneszi[nemtudom leírni]szörny),mágia...
2009. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hhehe:) hallottatok már fura hangokat?(:
2009. aug. 30. 18:31
 9/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok. én igen... egyik este, hogy valaki lépeget a szobámban. de ezt itt inkább nem részletezném, papám halála után történt. valószinü [én hiszek benne] ő volt, és így köszönt el, mert azóta semmi nem történt
2009. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tudom, h már régi a kérdés mind1.

Kiskoromban(kb 7-8) évesen volt egyszer egy olyan, h láttam egy riportot ilyen állítólagosan valódi ufo-fényképekről, később, amikor lefeküdtem elkezdtem remegni mindenhol, rendesen mintha rázna vki, ez egész éjjel tartott, és csak úgy sikerült elaludnom, h égve hagytam a villanyt!!Később volt, h álmodtam is erről.Most is van olyan, h ha ilyesmiről beszélek vkivel, vagy olvasok róla, elkezdek félni valahogy, pedig amúgy abszolút nem vagyok félős!!

2009. nov. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!