Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Válaszokat...

Mi lehet ez? Válaszokat keresek. Már egy jó ideje.

Figyelt kérdés

Igazából, ez a dolog több részre bontható, ezért pontokba szedve írom le:


1. Kisebb voltam, nagyjából 1. vagy 2. osztályos. Alvás közben valamiért felébredtem a szobámba, és a lámpa alatt valami fehér dolgot láttam, egy percig nagyjából, olyan volt, mint egy fehér fátyolos ruhába öltözött nő.


2. Mikor egyszer a mamám öccse nem volt itthon, átment a mamám hozzá vasalni, de amikor a felénél tartott kirohant a házból... azt mondta, megcsapta egy jeges fuvallat, és egy árnyat látott a háta mögött...


3. Egyszer, mikor lementünk keresztapámékhoz, be akartunk menni a szobába, TV-t nézni talán, de ledöbbenve megálltunk az ajtóba, mert az ágy szélénél néhány átlátszónak tűnő fekete alakot láttunk, pár másodp. múlva eltűntek...


4. Szintén náluk (udvarházba élnek egyébként velünk szembe). Lenn voltam náluk, dumálgattunk, akkor hideg szellő csapta meg a hátunk, és kinyitódott a szobaajtó... a keresztapám azt mondta, gyakran van ilyen és hogy néha egy-egy fehér vagy fekete árnyat is lát bemenni a szobába...


5. Gyakran látok elsuhanó árnyakat a nappaliban, előszobában, és nem a szemem sarkából, szembe látom, tulajdonképpen magam előtt...


6. Néha olyan érzésünk van, hogy valaki bejön a szobába, vagy valaki áll mellettünk. Apám is, és én is érzünk ilyeneket.


7. Van, hogy azt halljuk, hogy valaki trappol fent a padláson, vagy hogy valakit vernek fenn... néha beszédhang is szűrődik le onnan...


Nem iszunk, nem drogozunk. Semmi tudatmódosító szerrel nem él semelyikünk se. És a kérdésem se kamu!


Mi lehet ezen dolgok mögött? Elsősorban racionális magyarázatot szeretnék találni ezekre a dolgokra.



2013. jan. 20. 15:54
 1/9 Shanczi válasza:
52%

Őszintén szólva racionális magyarázatot erre nem nagyon tudok találni. Az embert mindig is foglalkoztatta a halál utáni élet és a természetfeletti erők létezése. Talán, ha gyakran fordul elő önökkel, hogy ilyen dolgokat észlelnek, annak a fokozott pszichés tevékenység lehet a hátterében vagy talán egy régi trauma okai lehetnek. Nem vagyok pszichológus, ezért nem tudom a mentális dolgok eredetét, de érdemes lehet felkeresni egyet. Néha ha valamiben nagyon hisz az ember, azt valóságnak is tekintheti.

Velem is történnek ilyen dolgok, de szerintem csak a képzeletem játszik velem. Mindenesetre, ha léteznek ilyen lények, akkor megcáfolhatnák a mondandóm, de mivel nem teszik, ezért én nem hiszek bennük.

2013. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából, nem hiszek a természetfeletti dolgokban.
2013. jan. 20. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
He? Minek cáfolnák meg a mondandód? Te próbáltad már bebizonyítani a létezésed az egész világnak? Nem. Pedig hidd el, sokan nem tudják, hogy létezel. Ha vannak szellemek, mégis mi a francért érdekelné őket, hogy te mit hiszel? Ne küldd szerencsétleneket pszichiáterhez, mert ha sokan észlelik ezeket, nyilván nem lehet mindegyikük elmebeteg, valószínű egyikük se, ott csak kapnának egy csomó gyógyszert, amitől lebutulnának, de a dolog ugyanúgy folytatódna. Sok helyen tapasztalnak ilyen dolgokat, nem lehet rá biztos választ adni, hogy mi ez, de nem vagytok elmebetegek, ebben biztos vagyok.
2013. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shanczi válasza:

Kedves válaszoló!


Voltál már pszichiáternél? Sajnos én már megfordultam nála, mert nem tudtam hipp-hopp feldolgozni édesapám halálát, vele álmodtam, megjelent nekem stb. Nem nyilvánítottak engem nyíltan elmebeteggé, nem tömtek tele gyógyszerekkel, pár óra nyugodt beszélgetéssel fényt derítettünk problémámra. Még mielőtt még jobban elkezdesz fröcsögni kihangsúlyozom, a kérdező racionális magyarázatot kért... azt meg hagy engedhessem már meg magamnak, hogy eldöntsem miben hiszek és miben nem.

2013. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy szellemek vannak, vagy hogy hinni kéne benne, hanem, hogy az érvelésed hülyeség. Plussz, ha még csak egy pszichiáterrel találkoztál, nyilván fogalmad nincs, milyen az átlag, szóval látogass még meg egy párat és rájössz, hogy miről beszélek. Te nem pszichológusnál voltál esetleg? Mert, ha beállítasz egy pszichiáterhez, hogy halott aput látom, kaptad volna a skizofrénia elleni gyógyszereket. Mint mondtam, ha többen is tapasztalták ezeket, nem lehet, hogy mindenki beképzeli, de ez nem azt jelenti, hogy biztos szellemek, csak azt, hogy nem kell orvoshoz menniük. Tanulj meg szöveget értelmezni.
2013. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nekem tényleg fontos...
2013. jan. 21. 14:38
 7/9 anonim válasza:
Volt egy sorozat a Discoveryn, az volt a neve, hogy Szellemlabor.(ghost Lab) Javaslom, hogy keress rá a neten, és nézz meg 1-2 részt belőle. Pontosan ugyan ilyen témára világít rá a sorozat. Szerintem minden kérdésedre választ fogsz kapni. Ha megnézted írj privát üzenetet, kiváncsi vagyok rá, hogy mi lesz a véleményed.
2013. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az emberek 80 százaléka észlel furcsaságokat csak nem foglakoznak vele és egyszerüen nem is akarják észrevenni

személy szerint a szellemekben én se hiszek mert a halál is egy természetes folyemat melynek során leálnak a szerveink fontossági sorrendben és ha még a tudatunk valami félekép tovább is él az egy másik létsíkra kerúl és onnan nem hiszem hogy érintkezni tudnának velünk

2013. jan. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 orsi.szjg válasza:
Szia nem csak te vagy igy az egyik ismerösöm is igy volt egy ideig de sokat imádkozott és el multak ezek,olyanok voltak , hogy amikor aludt valaki meg fogta a kezét ,vagy amikor jött ki a szobábol egy fehér alak suhant el elötte vagy amikor az illem helyen volt a háttánál volt egy kis ablak és az olyan volt mintha valaki ute volna,de amikor meg fordult senki se volt ott.Vay jöjek az én példámmal:1 éve hogy meg halt a kicsi uncsim sokat alszok nagynényéméknél és ejjel amikor alszok sokszor halok gyerek sirást vagy zörgőt.Közbe én is érzem , hogy figyelnek föleg ha az ismerösöméknél járok de akik ott "vannak" mind olyannok akiknek közük van a házhoz vagy emberhez remélem segitetem.probálj meg imátkozni (bocsi a helyes irásért)
2013. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!