Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért érzem rosszul magam...

Miért érzem rosszul magam abban a szobában?

Figyelt kérdés

Mikor kicsi voltam, sokszor aludtam a mamámnál. Nem szerettem a hálószobát, a mai napig rossz érzés fog el ha bemegyek oda, még nappal is. Ez van , amióta az eszemet tudom.

Nagyon sötét van ott éjszakánként, tényleg mint a zsákban. Nincs se utcai lámpa, se semmi.

Mindig úgy aludtam, hogy az ágy a falhoz volt tolva, a fal felé volt a fejem, a lában a szekrény felé. (Nem tudom másképp elmagyarázni.)

Éjjelente mindig olyan érzésem volt, hogy megfordult az ágy. Mindig kitapogattam mögöttem a falat, és megnyugodtam. Egyszer azonban hiába tapogattam, csak a levegőt éreztem ott, ahol a falnak kéne lennie. Úgy éreztem, megbolondultam. Mikor felébredtem a fal felé volt a fejem, mint kellett volna.

De nem ez az egyetlen furcsa dolog abban a szobában.

Láttam már ott zöld szempárt, sokat rémálmodtam...

(A zöld szempárt a szüleim is látták, csak otthon, nem sokkal azután, hogy megszülettem.)

Jah, még mielőtt valaki erre tippelne: nem szívtam semmit, ahogy a családom többi tagja sem. A születésem előtt anyuék nem hittek ilyesmiben és nem is tapasztaltak semmit.


Másik dolog:

Olyan halott rokonok, családtagok jelennek meg az álmaimban, akiket sem életben, sem képen nem láttam, a születésem előtt meghaltak. (A nagymamám azonosította be, ki kicsoda, miután elmeséltem neki.)


2013. jan. 23. 20:00
 1/4 Lilith1994 ***** válasza:

Lehet hogy hülyének fogsz gondolni, mert sokan nem hisznek benne, de én a mumusra tippelnék. Hiszem hogy létezik egy ilyen rossz akaratú lény,én mindig is féltem tőle még a mai napig is tartok tőle, pedig már felnőtt vagyok. Konkrétan nem tudni hogy a mumus démon vagy szellem kategóriába esik vagy sem. Sokan azt mondják hogy a mumus lehet rossz akaratú szellem is.


Az álmaidra meg azt tudom mondani hogy valószínűleg te egy természet felettire érzékenyebb ember vagy. Az álmaid amiket mondtál az nem a sajátjaid voltak, azokat láttatták veled a rokonaid akik már nem élnek, mert kommunikálni akartak veled, mert lehet hogy még van bevégzetlen ügyük.

2013. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, hogy nem láttad őket képen?

Lehet ,csak nagyon régen láttad és valamilyen deja vu folytán megint előjöttek ezek az álmokban.(talán pont nagymamádéknál voltak ezek a képek, ami megmagyarázza azt a rossz érzést)

Fallal szemben, a monotonitással kicsit elszabadulhat a fantázia.

A zöld szempárt nem tudom.

Talán valamilyen tárgy, amit a sötétben annak látsz, régóta megvan és sokszor magaddal viszed.

2013. jan. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy zavaró ez, és én hiszek neked. Viszont elsősorban ne félj tőle. Legtöbbször a félelemből táplálkoznak. Másfelől meg nem biztos, hogy ártó szándékú. Gondolod, írj privátot, mesélhetsz még, esetleg ha azóta történt valami. Megtaláljuk a módját, hogy lehetne véget vetni.
2013. jan. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PetraSimsFan válasza:
érdekes a történet, én nem nagyon tudom, mit kéne ebben az állapotban csinálni, csak annyit, hogy próbálj meg ne gondolni rá, és ne is menj aludni oda. szerintem, de ha bármi történt azóta, én is szeretném, ha írnál privit.:)
2013. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!